Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos babának, lehet...

16 hónapos babának, lehet adni tasakos levest?

Figyelt kérdés
Eddig mindig frissen csináltam neki leveskét,de egyik nap csináltam magamnak egy tasakos levest,és megkóstoltattama picikémmel,és nagyon izlett neki.
2010. dec. 21. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Baja nem lesz tőle. Olyat vegyél amiben nincs tartósítószer. A Knor-ok ilyenek. Én is szoktam adni kisfiamnak. Igaz, sok a só benne, de annyitól nem lesz baja.
2010. dec. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen knort vettem én is,akkor jó adhatom neki néha,nem mindig gondoltam csak néha-néha!
2010. dec. 21. 12:20
 3/6 anonim ***** válasza:
én nem adnám neki. biztosan a saját magad készítette leves is ízlik neki. ezek a tasakos cuccok nagyon nem egészségesek, még egy felnőtnek se, hát még egy 16 hónaposnak.
2010. dec. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én évente ha egysze veszek ilyen tasakos levest, de lehet hogy sokat mondok.De ha valamikor vennék, és épp csak azt tudnék neki adni, adnék belőle, néha ha kap ilyet nem lesz baja tőle.Mamám úgy szokta az ilyen levest "feldobni", hogy ad még hozzá tésztát, több vizet, és akkor nem is olyan sós.
2010. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és az én fiam is 16 hós:-)
2010. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem adnék neki az tuti. Én sem eszem meg.
2010. dec. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!