Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelust használtok éjszaka?

Milyen pelust használtok éjszaka?

Figyelt kérdés

Kislányom 16hónapos múlt. Szinte minden éjszaka kipisil a pelusából. Hason alszik lehet, hogy ezért is. Már kipróbáltuk a Liberót, Haggies éjszakai pelusát,de nem váltak be. Tudnátok még tippet adni? Minden reggel az ágyneműje és teljesen a nyakáig pisis. Úgy sajnálom. Délelőtt iszik többet, de délután már nagyon nagyon keveset adok neki, pedig kérne még. Nagyon tanácstalan vagyok.

Köszönöm , hogy végig olvastátok és nagyon várom a segítségeteket.


2010. dec. 21. 13:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
mi pampers activ baby-t használunk. eddig nagyon bevált.
2010. dec. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Pampers active baby. Kisfiam 11,5 kg, de már 10,5 kg-os korától fogva az ötös méretet használjuk.

Illetve korábban próbáltuk a pampers premium care-t is (szintén ötös méretben), az még több pisit elbír, de most nem kell, mert nem iszik olyan sokat, főleg a nyáron voltak ezzel gondjaink.

Egyébként a legnagyobb pelusunk 783 grammos volt! :)))

2010. dec. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
bocs.off.az én 11 hós fiam is minden nap bepisilne....ha nem pelusoznám át éjfél körül :( :S
2010. dec. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Pamperst acitv baby vált be nekünk is. Próbálgass több méretet belőle, lehet már nagyobb kell.
2010. dec. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
nem mondok márkát mert nem tudom de nekünk a sparban kapható pelus.. sárga zacskós és kb 50darab van benne... mi is kipisilünk a nagy márkásokból.. 18hós kisfiú anyukája
2010. dec. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Akkor a pampers mellett vannak a voksok.

Vannak még esetleg tapasztalok a premium változatáról? Hogy mennyi jó nedvszívó?

Várom még a tanácsokat és persze nagyon köszönöm az eddigi válaszokat.

2010. dec. 21. 14:07
 7/19 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit akartam írni, hogy a pampers premium elég drága, ezért én azt csak éjszakára adtam rá, nappalra maradtam akkor is az active baby-nél.
2010. dec. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

no akkor kakukktojás leszek :)


nappalra pampers, éjszakára libero. ugyanis nappal van hogy óránként kell pelust cserélni, annyit pisil a lánykám. éjszakára éppen ezért csakis liberot használok. lányom is hason alszik, de az is igaz hogy mégcsak 4,5hónapos.

2010. dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nappalra DM-es,éjszakára Libero
2010. dec. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
mi pampers active baby-t használunk és így is kipisil, szintén hason alszik a kisfiam. De én már mindent kipróbáltam, tényleg az összes márkát, és egyik sem jó :( Én este már csak 1-1,5 deci tejet adok neki, és inkább reggel iszik többet.
2010. dec. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!