Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet megoldani a tápszer...

Hogy lehet megoldani a tápszerhez szükséges víz pont 50 fokra történő melegítését? (bébivíz használata mellett)

Figyelt kérdés
Humana HA Start tápszert kap a 4 hetes kisbabám. Az elkészítéshez bébivizet használunk (Jana). Az útmutató alapján először 50 fokra kell felmelegíteni a bébivizet, összekeverni a porral, majd lehűteni 37 fokra.Az általam ismert ételmelegítők 37/40,70 és 100 fokra tudják melegíteni az ételt/folyadékot.
2009. jan. 23. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén én is jana vizzel kezdtem.Nekünk van aventes melegitőnk azon be van állitva a 40fok és kész.Nem melegitettem túl 50re aztán le 40re felesleges.
2009. jan. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges hercehurca. Én csak beteszem a már előzöleg felforralt, majd lehűtött vizet mikroba, megmelegitem ugy 15 másodpercig, leellenőrzöm, hogy se hideg, se meleg ne legyen, és összekeverem a porral. Nekünk nincs pénzünk bébimelegitőre+ jana vizre. Semmi baja a kisbabámnak. Szerintem nem én vagyok az egyetlen, aki igy csinálja.
2009. jan. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van itthon bébivíz, de őszintén szólva nem nagyon használom, csak ha elfelejtek vizet forralni, vagy ha megyünk vhova.

Felforralom a gázon (rendes csapvizet), majd amikor szükség van rá, egy keveset megmelegítek 37-40 fok körülire (kezemen nézem). Bele a tápot, és kész.

2009. jan. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én mindig úgy csináltam a tápszert, hogy az egész napi vizmennyiséget előző este felforraltam, az reggelre lehűlt.A szükséges mennyiséget beletöltöttem a cumisüvegbe, bedobtam a mikróba melegíteni, majd hozzákevertem a port.

Azt,hogy mennyi időre tettem be, mindig kitapasztaltam, merthát ugye egyre többet kell ennie, és így a mennyiség nől, tovább tart a melegítés is. Én a csuklómra csöpögtettem, és ha hideg volt, még melegítettem rajta, ha pedig meleg,akkor csap alatt lehűtöttem. Sosem méricskéltem hőmérővel... Amúgy inkább a kevésbé melegen itta meg a babám.

2009. jan. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!