Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok a pierre cardin 692-es babakocsiról?

Figyelt kérdés
Remélem jól írtam..... Nagyon tetszik kíváncsi vagyok mennyire vált be nektek.
2010. dec. 21. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

imádtam

nekem álom baba kocsi

viszont ahogy elkezdett ülni nem jó a sport rész:S

kényelmetlen, szűk és a támlát a lábbal tudod dönteni, így egekben a lába ha elszunnyad

szóval én a másodiknak már sima fektethetős sport kocsit fogok venni (remélem most rózsaszínt) :))

2010. dec. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,igen én is láttam amikor elaludt a kisgyerek és hátra volt nyomva a sport rész szegényke olyan furán nézett ki benne.Nem tudom kényelmes-e neki az a pozíció.
2010. dec. 21. 18:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Én soha többé nem vennék sokfunkciós kocsit.

A mózest négy hónapig tudtuk kényelmesen használni, aztán már rövid volt, meg feszengett benne a gyerek, mert nem látott ki, a sport viszont tényleg furán döntött... szóval nem.

Ja, és az autóba köthető részt is pillanatok alatt kinőtte.


A hátsó kereke pumpálható, havonta pumpálni kell, ami baromi idegesítő.


Ha van rá mód, ne vegyél külön mózeses babakocsit, inkább olyat, ami teljesen hátradönthető, viszont ha kell, akár emelhetsz is kicsit rajta.

2010. dec. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,még meggondolom a dolgot,de én is úgy gondolom mégsem 3in1 lesz a befutó.
2010. dec. 21. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!