Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok erről a babakocsiról?

Figyelt kérdés
[link] Echt.hu/babakocsi/pierrec? Cid=49776
2011. máj. 25. 13:22
 1/6 *Calli* ***** válasza:
Így nem jön be az oldal...
2011. máj. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a pierrec nem enged sejtetni semmi jot,ugyhogy be se linkeld :-)
2011. máj. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Perec?Azt szeretem!:):):)
2011. máj. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2011. máj. 27. 19:54
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocs, nem tudom miért nem linkelte be rendesen. Remélem így már jó lesz. Köszönöm, hogy foglalkoztatok a kérdésemmel :)
2011. máj. 27. 19:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Te atya úr isten!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mi a csoda van ezen 22 kg???????????????????? Amugy a második válaszolod vagyok,és igazam volt,kár volt belinkelned sztem. nekem is volt Pierre Cardinom,ps 647-és nincsenek jo tapasztalataim!!! Babának kényelmi-téliesithető szempontbol nagyszerü de én a hajamat téptem vele. 22 kg???Felejtsd el,és a suly ám nem csak akkor számit ha autóba,lépcsőn kell pakolásznod,az sokat számit akkor is amikor a gyerek már lesz 8-10 kg,plusz a kocsi is fel van pakolva minden sz@rral,plusz te is,plusz dombon tolon,vagy hóban...rolam szakadni szokott a viz,és még egy érdekesség: amióta eladtam nem fáj a hátam!!

Ennyi pénzért találsz jobbat is!!És még valami: Ne tévesszen meg a Pierre Cardin Paris felirat-kinában gyártják....

2011. máj. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!