Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdés után kiütések mitől...

Fürdés után kiütések mitől lehetnek?

Figyelt kérdés
sziasztok! Pár napja minden fürdés után pöttyös a kislányom háta leginkább, meg a keze is pár helyen. NEm tűnik száraz foltnak, meg reggelre eltűnik. Mitől lehet ez?
2010. dec. 21. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen fürdetőt használsz? Mert nálunk a johnson-tól jelentek meg kiütések a kislányom lábán. Először én sem értettem, mert reggelre elmúlt, majd rájöttem, hogy ettől. Azóta inkább visszatértem a gyógyszertári fürdető krémhez.
2010. dec. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a Johnson's babaolaja okozott kiütéseket. Mióta elhagytam, nincsenek kiütések. Mi is gyógyszertári fürdetővel fürdetünk még mindig, pedig már 9 hónapos.
2010. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még esetleg a nagyon meleg víztől is lehetne, de akkor mindenhol.

A Johnson-s termékekről én is azt hallottam, hogy kiütéseket okoz.

2010. dec. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!Én is ki akartam ma pont írni ezt a kérdést! (el is gondolkodtam ,hogy akkor már ki írtam volna,kicsit fáradt vagyok :) )

Nálunk mindig csak a hátának aza része lesz ilyen apró piros pöttyös amit nem ér a víz!Úgy értem, ami nem ázik a vízben!Meg a kis válla és enyhén a felkarja!

Én két hónapos korától gabival fürdetem, nemrég múlt 1 éves létezik hogy ennyi idő után jön ki az allergia rá?!

De nálunk kb 2 hete van ez!Már többször mondtam a páromnak is,de mivel elmúlik reggelre nem is foglalkoztunk vele....De már aggódtam,gondoltam itt valaki biztos tudja

2010. dec. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a Johnnsonstól olyan allergiás reakciója lett a 10.hós lányomnak,hogy a mentőt kellett kihívni hozzá!Az arcát,mintha megégette volna,és a duplájára dagadt.!Azóta csak gyógyszertári fürdető!Ja és ekcémás lett tőle:(
2010. dec. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!