Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekcémás babák anyukái! Honnan...

Ekcémás babák anyukái! Honnan tudom biztosan, hogy a babám arcán megjelent piros folt ekcéma-e?

Figyelt kérdés
Mik a tünetei, s mivel kezelhető?
2010. dec. 23. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


itt nézz körül, vagy keress rá hogy atópiás dermatitisz. De biztosat csak bőrgyógyász tud mondani! El kell vinni. Van rá homeopátiás kenőcs is (Halicar) a lányomnáél nem vált be, de neki nagyon csúnya volt.

Szteroidossal kentük, most két éves mult és kinőtte. Ő tejfehére allergiás volt a tejtermékektől jött ki.

2010. dec. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony nehéz, te nem fogod tudni megállapítani. A fiam is ekcémás sajnos, most 9 hónapos és 4 hónapos kora óra tünetmentes volt. Bejött a hideg, meg is fázott és kipirosodott az arca. Én azt hittem, hogy csak kifújta a szél, kentem Babé arckrémmel, Bepanthennel, de a doki mondta, hogy ez is az ekcéma és szteroidossal kenjem. Csak 2x kentem, folytattam a Babét és a Cremor citrici-t, most sokkal jobb. Nehéz megmondani. Mindenképp dokinak mutasd meg, ő sok ilyet lát és tudni fogja. Addig szerintem ne kend neki semmivel, főleg Sudocream-mel ne, az szárít. Jobbulást Nektek!
2010. dec. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy a fiam arcán az ekcéma a képeken egyikre sem hasonlít. :(( Tényleg nem fogod tudni szerintem te sem. :(
2010. dec. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk mindenki ekcémás a családban (2 gyerek, apa, én), és mindenkinek más más az ekcéma megjelenési formája.

CSAK a bőrgyógyász tudja megmondani, hogy ekcéma a látvány, vagy nem.



Mégis milyen folt?



Kezelésre gyt fürdető és gyt krém, rosszabb esetben szteroidos krém.

2010. dec. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnos a fiam is ekcémás lett 3 hónapja.

Milyen a foltja??Fényképezd le és linkeld be.


Nekünk elözször azt mondták gombás a böre.Aztán kiderült ,hogy ekcéma.Börgyógyász írt rá krémet,és majdnem teljesen elmúlt.

A fiamnak az oldalán van hasán és hátán......Kezdett a karján is.

2010. dec. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm! már alig látszik neki a folt. ha ilyen hamar (pár nap alatt) elmúlt, akkor is lehet ekcéma szerintetek?
2010. dec. 23. 17:54
 7/9 anonim ***** válasza:
kislányom arcán hónapokig piros folt volt a füle előtt. csak 6 hónapőosan jöttem rá, hogy allergiás a pattentos bodykra. ugyenis nyáron minden bodyja csak spegettipántos volt... kentem én is mindennel a doki is látta az is írt fel valamit... közben meg allergiás volt...
2010. dec. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az en 8 honapos babamnak a lepedore jonnek elo a foltjai. Igy pokrocon alszik lepedo helyett. Remelem kinovi
2010. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
csak ajánlani tudom mindenkinek aki ettől szenved,illetve a babája: psorioderm szenzitív krém! Nincs benne káros anyag,mint pl.a szteroid,és használ!!
2014. márc. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!