Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnap szeretnék adni először...

Holnap szeretnék adni először sütőtököt a kislányomnak. Számíthatok "mellékhatásokra"?

Figyelt kérdés

Pl. székrekedés, hasmenés... 2hete kezdtük a hozzátápit, volt alma, alma-barack. A sütőtököt gondoltam, először lében, aztán pürében,(önmagában, nem baj?) majd ha a főzelékekhez érünk, krumplival. Ezeket azért írtam le, hogy eddig jó-e a sorrend? A főzelékeket akkor kezdjem bevezetni, ha már a gyümölcsökből, amit lehet, mindent kipróbáltunk? Végülis a krumplihoz csak ezek után keverhetem a kóstolt gyümiket, nem? Hogy tudjam, nem lesz-e allergiás, igaz? A krumplit először magában adjam majd? Bocs a sok kérdésért.

egy kezdő anyuka


2009. jan. 24. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán jobban fog kakilni:) Kicsit fostosabb lesz
2009. jan. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól csinálod, én is így csináltam. Mikor már megkostolt 5-6 új ízt, akkor már nem adok először 1-2 kanálla, hanem belekeverem a krumpliba, vagy amibe akarja az ember. Ha új dolog jött, akkor a főzelék előtt adtam neki 1 kanállal, hogy az új ízt megismerje. A gyümölcs után két héttel lehet az, amiket írtál.
2009. jan. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi almát,barackot és alma-barackot ettünk már.A védőnő azt mondta,hogy most már mehet a krumpli almával,barackkal,utána a sütőtök,meggy és ezek keverve krumplival,répával.A krumplit azért ajánlotta,mert a savas gyümik mellett jobb lesz így a pocaknak.Én nem adom a krumplit majd magába ,szerintem nem sok íze van ,így inkább keverem valamivel.

Sok sikert(egy másik kezdő anyuka)

2009. jan. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt semmi baja sütőtöktől. A krumplit viszont nem eszi meg csak almával, vagy ha picit megsózom.
2009. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!