Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adott már valaki Normaflore-t...

Adott már valaki Normaflore-t antibiotikum mellé a babájának?

Figyelt kérdés
A gyerekdoki mondta, hogy vegyek, mert erős az antibiotikum, amit felírt és ez a bélflóra védelmére szolgál. De annyira megy tőle a hasa, hogy ma szó szerint 3* annyira összefosta magát, hogy alig tudtam kivakarni belőle...
2009. jan. 24. 15:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
nem az antibiotikumtol megy a hasa? mert az tönkrevágja a bélrendszert. én adom a babámnak a normaflourt az antibiotikum mellé mert nem akarok ugy járni mint sogornőm, ő nem adta a babájának és olyan hasgörcsei voltak a kicsinek a gyógyszertől hogy csak csuda aztán ő is adott neki normaflourt és rendbejött a pocija. az én babomnak semmi baja tőle! szerintem add neki.
2009. jan. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

én is adtam normaflort, de nekünk semmi baja nem lett.

Lehet mástól híg a széklete. Pl:Fog, antibiotikumtól?

2009. jan. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Az én picim is kap normaflore-t, semmi baja nincs tőle! 6hetesek vagyunk.
2009. jan. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Igen de nem együtt vele hanem az antibiotikum szedése után!!!üdv
2009. jan. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igazatok van, elolvastam az antibiotikum tájékoztatóját és írja, hogy hasmenést okozhat és ha az tartós beszéljünk a kezelőorvossal. Tanácstalan vagyok, mert a doki hétvégén nem elérhető, a férjem külföldön, a gyerek beteg, muszáj adnom neki a gyógyszert...Ez most tartós hasmenésnek számít? 1 éves a lányom.
2009. jan. 24. 15:57
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Az biztos h az antibiotikumtól van, a normaflore nagyon 1 ampullát 2x re kell megittatni reggel és este. Tapasztalatból mondom, mert sajnos nekünk elég sűrűn kell gyógyszer és már az 1 naptól kezdve adod nem tud elhatalmasodni rajta a hasmenéses cuccos.

Jobbulást

üdv.8 hós baba anyukája

2009. jan. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
az utolsó válasz adó vagyok, egyszerre kell adni az antibiotikummal együtt csak nem ugyan azon étkezésnél.
2009. jan. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az első naptól adtam, 2 ampullát kellett adnom neki délelőtt és délután, az antibiotikum beadása után. Elértem a dokit, azt mondta ne adjam tovább az antibiotikumot, csak az a baj, hogy így rosszabbul van. Már alig várom a holnapot, hogy végre megnézze az orvos. Köszi a válaszokat.
2009. jan. 25. 09:45
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Ismételném magam ,a sok nagyokosokkal szemben!!

Nem együtt!!

Mint ahogy már irtam utána kell kezdeni el szedni!!

Nekünk a dokinéni azt mondta hogy 10 napig szedjük!!

Na én csak 5x adtam neki!!!

Mert ugye az antibiotikum után kell hogy regeneráljon a Normaflor!!

2009. jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kedves útolsó író!

Nagyon okosnak tartod magadat, de nekünk nephrologus javasolta és még hozzá azon a napon amikor elkezdi az antibiotikum adását, mert különben h védené meg az esetleges hasmenéses mellékhatástól amit a gyógyszer idéz elő!! gondold végig

Másrészt ha 10 napos egy kúra akkor szintén nagyon okos voltál h csak 5-őt adtál a gyerekednek mert ez imunrendszer erősitő!!!!

Próbálj egy kicsit változtatni a stilusodon, mert senkinek nincs szüksége az idióta megjegyzésedre!

ez is egy vélemény

2009. jan. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!