Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiam allergiás a mosóporokra...

A fiam allergiás a mosóporokra! Az javasolták, hogy enzim nélküli mosószert használjak! De azok melyik termékek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


szia, ez nem mosópor, hanem mosógolyó, valamelyik nap láttam a tv-be.

NEm vagyok tvshopról vásárolós, de lehet hogy neked pont ez kell.

Esetleg nézz utána.

Kellemes KArácsonyt!

2010. dec. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a fiam 10 hónapos koráig mosódióval mostam. Tényleg elmúltak a kiütései. Viszont nem egy csodaszer. Kakifoltot, kajapecsétet nem mossa ki. Előtte be kell áztatni valami komolyabb mosószerbe. De a mosódióhoz nem kell öblítő, mert nem lesznek kemények tőle a ruhák. És az ára is elég jó.
2010. dec. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Húgom bőre volt allergiás (16 éve), anyumnak azt javasolták, hogy a ruháit ecetes vízben, majd tiszta vízben öblítse ki.
2010. dec. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is allergiás a kicsi mindenre. Mosódióval mosok, ténylrg nem kell öblítő mellé, de illata sincs. Én bio öblítő balzsamot használok. [link]
2010. dec. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én mosószappant használok (Caola) és ecettel öblítek. (Ekcémás a lányom.) De jó a mosódió is, vagy házilag főzött mosószappan. Bármelyim "kézműves" boltban beszerezhető.
2010. dec. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Enzimmentes mosószert kaphatsz a Dm-ben: DenkMit vagy Ecover márkát keress.


Én a gyermekem ruháit mosódióval és moszószódával mosom, ebben garantáltan nincs enzim, hipoallergén, ráadásul nagyon olcsó (2 kg mosószóda csak 650 Ft), és a kakifoltot is kihozza. Csak ajánlani tudom nektek is. Egy adag mosáshoz egy ek mosószórdár nagyon meleg vízben feloldok, és ezt öntöm a mosószer helyére.

2010. dec. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, és mindig ecettel öblítek, a bolti öblítőt kihajigáltam a kukába, amikor megtudtam, hogy mi van benne. :-( Az ecet savas kémhatása közömbösíti a mosószer lúgos kémhatását, így működik. A ruhák nem lesznek tőle ecetszagúak, tiszta vízillatúak lesznek. Ha illatot szeretnél, lehet az ecet mellé pár csepp illóolajat tenni, pl levendulát.
2010. dec. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha esetleg valaki még olvassa: a mosódióban szerintem vannak enzimek. Minden gyümölcsben, zöldségben, magokban, bennünk is vannak enzimek... Max nem mesterségesen beleépítettek.
2016. júl. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!