Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól lehet...

Hány hónapos kortól lehet használni a boltban kapható baba fürdetőket pl. Gabi vagy Johnson ahelyett amit a doki felír?

Figyelt kérdés
ki melyiket ajánlja ezek közül?
2010. dec. 25. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi kb. 9 hósan kezdtük. A Rossmannos fürdetőt használjuk, nagyon jó illata van. De néha szoktam a krémet is a vizébe tenni, de egyszerűbb a boltiból belespriccelni.

[link]

2010. dec. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az elő perctől fogva johnsons babafürdetőt használok a kisfiamnál és a bőrének soha semmi baja nem volt,1éves kora után vettem gabi esti fürdetőt azzal is nagyon megvagyok elégedve!
2010. dec. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi 7 hónapos kora óta fürdetjük a nagy kádban, azóta felváltva használunk Gabit (kicsit szárít, de néha jó), Johnson's-t (nagyon bejött), és DM-es fürdetőt. A Neogranormon borzalmas volt, büdös és nem praktikus a flakonja.
2010. dec. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 hós korától használtam a johnsonst.Soha semmi baja nem volt tőle.
2010. dec. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Már a kórházban is Johnsonnal fürdetik a csecsemőket,úgyhogy első perctől ezt használjuk,a gyógyszertárit nem is szerettem.
2010. dec. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A védőnőnk azt mondta 6hónapig csakis gyógyszertárit használjunk. Nagyon utáltuk, csúszott, mált szana-szét, és még a lefolyót is dugította. Aztán 2hónapos vizsgálaton rákérdeztem a dokinál, h lehetne-e vmi mást helyette. Mire ő: Persze! Csak inkább ne Johnsonnal kezdjük, mert az régebben sokat irritált. Úgyhogy azóta Niveával fürdetünk. Ezerszer jobb, és semmi baja se lett! A következő babánál egy percig se fogok gondolkodni rajta, ki se váltom a gyógyszertárit.
2010. dec. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb 4-hónapos volt a fiam mikor leváltottam a kenőcsöt.Akkor Níveát vettem ami bejött. Aztán vettem a fehér flakonos johnsonst,az is jó volt,utána a lila johnsonst,amitől kipöttyösödött a bőre,miután elhagytam rendbejött úgyhogy tuti attól!Most kék johnsons van,ez is jó,de ha elfogy fehéret fogok venni megint.
2010. dec. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
7 hósan először Nivea,majd dm-es Babylove,az nagyon jó,1 éve azt használjuk.
2010. dec. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos volt kb a kislányom mikor már a johnsons fürdetőt használtuk. És azóta is azt használjuk, semmi baja tőle és nagyon jó az illata a lila aromaterápiásat használjuk elméletileg! jobbat alszik tőle de persze nem befolyásol semmit :)
2010. dec. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kezdettől a gyógyszertárit használtuk, aztán véletlen elfogyott volt itthon Gabi nagyon szerettük jó az illata,nagyon megnyugodott tőlle de mikor elfogyott visszatértünk a gyógyszetárira. Az ok nagyon eszerű: megette a habot!!!:D
2010. dec. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!