Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol van játszóház Tököl...

Hol van játszóház Tököl környékén? Szigetszentmiklóson, Ráckevén, Dunaharasztiban stb.

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Szigetújfaluban a művházban, Szigetcsépen elvileg a régi iskolában. Gondolom a többi helyen is van, neten hátha találsz infót.
2010. dec. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Taksonyban van a Békakirály játszóház. [link]
2010. dec. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! SZigetszentmiklóson is láttam egyet, de sajnos a nevére nem emlékszem. Neten biztos megtalálod. Mennyi idős a babád? Itt laktok Tökölön?
2010. dec. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, Tökölön lakunk. 15 hónapos a fiam. Írj privit, ha közelebbi és érdekel.

Köszi az ötleteket. Közben találtam a Sárga házban Ringató foglalkozást és a régi Skálában játszóházat, de a taksonyi ott épült az orrom előtt, amíg dolgozni jártam és nem is gondoltam rá.

2010. dec. 27. 12:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok: légyszi írd meg hogy Tökölön hol van a Sárga ház ahol ringató van meg a régi skála is hol van! Mi Halásztelken lakunk, a Taksonyi egy kicsit messze van hátha van valami jó Tökölön is.
2010. dec. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Valahol félreértettük egymást. A Sárga ház is és a Skála is Szszmiklóson van. A Sárga ház a Tököli úton. A régi Skála az Ifjúság úton, ma Miklós Pláza néven fut az épület. Halásztelekről közelebb van.
2010. dec. 28. 12:13
 7/8 Nagy Márta Játsz6sz válasza:
Szigetszentmiklóson a Gimnáziummal szemben, a Jókai u. 35-ben van egy otthonos kis játszóház a Játsz6sz. Ott is lehet hagyni a gyerkőcöt, de együtt is hasznosan lehet eltölteni az időt!
2011. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Olajos Balázs válasza:
www.szulszunet.hu vagy www.facebook.hu/szuloszunetkft a Lakihegyi lakóparkban a Napfény utca 9. alatt Tel: +3624658085
2012. okt. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!