Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit (volt) beteg kisgyerek...

Mennyit (volt) beteg kisgyereket a bölcsi kezdésekor?

Figyelt kérdés

Kislányom augusztus közepén kezdte a bölcsi. Október közepéig nem volt gond, de azóta max. 3 hetet volt bölcsiben összesen. Decemberben 3 napot. Folyton belázasodik, köhög, mandulagyulladása van, vagy a füle fáj. Kap Multivitamint és immunerősítőt is.

Nagyon el vagyok keseredve, mert nem szeretem, hogy 2 évesen már 2,5 hónapja antibiotikumon, gyógyszereken él. Nem tudom, mit tehetnék. Sajnos, ki nem tudom venni, mert muszáj dolgoznom és a bölcsit is nagyon szereti, ha éppen mehet.

Hova kellene vinnem, mit kellene tennem, hogy ne legyen ilyen beteges? Engem jobban megvisel a betegsége, mint őt, mert sokan mondják, ha nem tudnák, hogy beteg, nem mondanák meg róla.

Féltem, hogy mindig beteg!


2010. dec. 27. 17:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos ez csak akkor kerülhető el,ha nem megy a gyerek bölcsibe.Nekem a kétéves ikreim egyszer voltak egy kicsit megfázva,de én szerencsére hat éves korukig itthon tudok velük maradni,persze majd meglátjuk hogy akarnak e oviba menni.Egy immunerősítő kúrát feltétlenül csinálj meg neki,erre választ a gyerekorvos adhat,mert nem mindíg az a jó,amit egy kívülálló tanácsol.Az immunrendszer 6 éves korban lesz erősebb,de sok függ attól is,hogy meddig szopott,és az én véleményem szerint 3 éves korig csak tápszer!Tejet hamarabb ne.
2010. dec. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!