Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen szívószálas poharat...

Milyen szívószálas poharat ajánlanál?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni,de nem tudom milyet.Mire kell figyelni a választáskor?(ki szeretném hagyni a csőrös poharat,vagyis ki is hagytuk,mert már szívószállal iszogat a kicsim)
2010. dec. 28. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Lányomnak ilyen van, nagyon szereti.

[link]

Arra kell csak figyelni, ha túl sok van benne akkor kicsit kispriccel az itóka. Volt egy másik is, azzal ilyen gond nem volt, de nem kaptam sehol a környéken. Az pedig olyen volt:

[link]

2010. dec. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is van a szívó szálas minden változata.A kislányom szereti, én nem.Tönkre mennek gyorsan a szívószálak.Jó ez a ráhajtós, nekünk micky egeres van (1500ft, kb 4dl), másik micky egeres, rá kell húzni a végére a kupakot, ez nem jó.

De aminek vissza lehet hajtani a végét az üvegbe az sem rossz!A rápattintós tetejű könnyen leesik, a csavaros jobb!

De én a kulacsra esküszöm!

2010. dec. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nuby vagy Canpol csöpögésmentes szívószálas kulacs néven keresd a neten. Én Nubyt vettem a Müllerben 1000 Ft-ért, és lehet hozzá kapni a DM-ben 429 Ft-ért tisztító szettet, amiben még plusz szívószál is van. Kisfiam nagyon szereti, és én is, mert nagyon praktikus, ebből nem tudja kilocsolni a vizet.
2010. dec. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is Canpol van, szerintem nagyon jó. Ebből issza a vizet a lányom, így nem kell a tisztítással extrán vacakolni, mintha mondjuk cukros gyümölcslevet inna belőle. Gyümilevet, teát, ilyesmit pohárból iszik.

Már egy éve használjuk ezt a szívószálas canpol-t, semmi baja, nagyon jó állapotban van, és a szívószál része is.


[link]

2010. dec. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. dec. 28. 16:33
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves első!Olyan Nuby poharat amilyet ajánlottál,találtam a Vaterán 2000 szállítással. -új :) -Remélem nekünk is beválik..

Egyébként miért írnak 12hónapot ajánlott kornak?A kicsim 9lesz,de tök jól csinálja.Lehet tőle baja?Esetleg ilyen korban még túl sok levegőt nyelnek vele?Merjem használni már?Köszi!!!

2010. dec. 28. 17:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen ügyesen használja, akkor nyugodtan ihat belőle, és örülj neki, hogy ilyen kis ügyike! :) Ja, és ezzel biztosan nem nyel sok levegőt.
2010. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!