Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a lehető legnagyobb,...

Melyik a lehető legnagyobb, leginkább téliesíthető babakocsi típus amit ajánlanál (súly nem számít csak nagy legyen)?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy babakocsit, amit arra használnék,hoyg a környéken sétáljak vele a kisfiammal, jó alaposan körbe lehetne télen bugyolálni benne a babát, utána ha jön a jobb idő bőven lenne hely benne hogy forogjon és nézelődjön,esetleg hason is,stb..


Nem baj ha nehéz, vagy túl nagy,mert épp ilyet keresek. Csak a kocsi, hordozó vagy egyéb nem is kell hozzá.


Előny lenne még: átfordítható tolókar,bolygósítható kerekek.



Utazáshoz és egyéb használathoz már van babakocsink amit a z első gyerkőctől örököl a fiam. Az könnyű,praktikus,kisméretű és multifunkciós, ilyen nem kell.


2011. szept. 23. 11:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

szia!


nekünk ilyen volt, csak más színben:

[link]


ha fektetve van a baba, a két lábzsákot együtt ráteszed, felhúzod a kupolát, akkor még egy hóviharból sem vesz észre semmit! én rengeteget sétáltam a fiammal ezzel a kocsival a faluban, úttalan utakon, nagyon jól véd, az alja is vastagon párnázott (tehát amin fekszik a baba), tettem alá még egy vastag plédet, rá a baba, pléd, lábzsák... hatalmas a kosara, egy csomó holmi elfér benne. két irányból tolható, ha jól emlékszem 3 fokozatú a háttámlája, a karfa is levehető, biztonsági öve 5 pontos, de tudod 3 pontosként is használni. a kereke sajnos nem bolygósítható, legalábbis a miénk nem volt az.

de nagyon szerettük! egyébként én pont fordítva voltam, mint te: kicsi, könnyű kocsit kerestem utazáshoz, amikor már jöttünk, mentünk a babával, mert ez tényleg jó nehéz és nagy.

2011. szept. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia, nekünk ilyen van. Nagy,nehéz, de tágas, kényelmes,jól téliesíthető nagy kerekekkel, olcsó, és minden van hozzá:


[link]

2011. szept. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ja és még valami: ha megnézed a kupoláját, ha teljesen ki is van húzva, még van egy kis, kihajtható kék rész, ami még jobban véd, szél, nap, stb. ellen!
2011. szept. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

mekkora gyereknek?

ha 0-6 hó közöttinek, akkor valami jó nagy mózes kocsi pl.Bergon, Peg Perego, Kummer

Ha 6 hó fölött, akkor a miénket szívesen ajánlom:

[link]

2011. szept. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Újszülöttnek kellene, január elején fog születni. De azért nem árt ha tovább is tudjuk használni...


Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat, kedves tőletek hogy vettétek a fáradtságot, és írtatok!

2011. szept. 23. 12:41
 6/14 anonim ***** válasza:

egy baba ne forogjon a babakocsiban, életveszélyes, kieshet, mindig be kell kapcsolni! ha hason fekszik is!!!


bocs az offért csak ismerősünkel történt ilyen baleset :(

2011. szept. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

én vagyok a retrus kocsis

az én fiam is január eleji, utoljára másfél évesen használtuk ezt a kocsit!

jó babavárást!

2011. szept. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Presze, tudom.

A kicsit csapongósan fogalmaztam, a forgásra úgy gondoltam,hogy ha kint ülök vele már nagyobb korában a teraszon és a kocsiban van esetleg...


A lényeg,hogy legyen hely.

2011. szept. 23. 12:50
 9/14 anonim ***** válasza:

Hugom kislánya is januári, ők Bergont vettek, és maximálisan meg van vele elégedve. Átfordítható tolókarú, bolygósítható, nagyon jól téliesíthető, de mivel van nyitható szellőző rész is rajta, több mint 1 évig használták.

[link]

2011. szept. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Bergon

Herry (wozkoland)


Ezeket nézd, ezek nagyon nagyok!!!

Nekünk Herry van, szeretem!

2011. szept. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!