Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudtok spórolni mostaná...

Hogyan tudtok spórolni mostanában, amikor minden ilyen drága? Mit hol érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Gyűjtök kuponokat, dm bababónusz, rossmann pontok, kinyomtatható kuponokat vadászok, de néha így is reménytelennek tűnik...ti hogy sporoltok - babás cuccokban is?
2010. dec. 28. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
babaruhákat turiban vesszük, illetve a pelusból többet veszünk a tescoban mikor leárazás van.Nekünk amúgy is az jött be a legjobban
2010. dec. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindig ott veszek pelust és babakaját (üvegest), ahol épp akciós, de akkor jól bevásárolok. Ruhákat szintén akciósan próbálom venni a tescoba/kínaiba, de néha muszáj venni 1-2 darabot.
2010. dec. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Teszveszen vaterán fillérekből lehet öltöztetni a gyerekeket, sokszor gyönyörű ruhákat látni 1 Ft-ért.
2010. dec. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pelenkát szinte mindig a Dm-be 25%os joker kuponnal valami jó nagy kiszerelésűt. A többit 15%-kal. jó a tescós popsitörlő nem a csíkos néha 1+1 akcióban. Ruhát Tescóban,kínaiban,turiban. Szerintem a jó cuccoknak az árát a tesz-veszen is felverik.
2010. dec. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mosható pelenkát használok. Tápszerre nem kellett költeni, szerencsére tudtam szoptatni. Amikor már nagyobb lett, magam készítettem otthon a pépeket, nem vettem üveges bébiételt.
2010. dec. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindig akciós pelenkát veszek.Valahol mindig akad.(most vettem a tescoban pampers dobozosat).Törlő kendőket is így veszem.Igyekszem a ruhákat is így megvenni.Nadrágból szinte mindig nagyobbat veszek,magam felvarrom és ha eljött az ideje leengedem.
2010. dec. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ruhákat teszveszen veszek vagy börzén,inkább utóbbi,egy-egy szezon elején elmegyek s bevásárolok,többi ha valami elmarad menet közben teszvesz vagy kínai,játékokat alkalmakra kap,ha valamit meglátok pl teszveszen megveszem így jó játékhoz már kétszer jutottam 1 Ft-ért,azt eszi amit mi de tatok néhány üveges menüt itthon,akciókat figyelem a pelenkánál de kizárólag Liberót használok ebben próbáltam másikat,de volt hogy gombás lett és így ebben nem spórolok már, popsitörlőt,s egyéb babaápolási dolgokat vitamin pénztári kártyával gyógyszertárban vesszük 21 hós a lányom
2010. dec. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szintén akciós és kuponos pelus, törlőkendő. Üvegeset ritkán eszik, én főzök, ill. már nagyjából azt eszi, amit mi. Ruhákat turiban veszek, játékot szoktam használtan venni a vateráról, teszről. Most is 500 Ft-ért vettem mászóhengert, ami boltban 4200 Ft, és nem is látszik, hogy használt. Nagyon szemfülesnek kell lenni, nem is tudom, ha elmegyek majd dolgozni, hogy lesz időm az akciókat fürkészni...
2010. dec. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!