Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 4 hónapos kisfiam mostanában...

A 4 hónapos kisfiam mostanában a játékaitól "ideges" lesz. (bővebben alább leírtam) Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A kisfiam eddig nézelődős, nyugodt baba volt, a fellógatott vagy a mellé tett játékokkal játszott, megfogta, nézegette stb...

Kb. 1 hete nincs türelme semmihez. Amint pl. kicsúszik a markából valami, már egyből kiakad és alig lehet kizökkenteni a sírásból. Olyan mintha az ügyetlensége miatt akadna ki, hogy többet szeretne mint amit tud. Lassan már 5 percet sincs el nyugodtan...


2011. okt. 27. 23:03
 1/4 alaszka ***** válasza:
Enyém lány, 4 hónapos, és ugyanezt csinálja! :D Püföli a csörgőket, egyre jobban beidegesedik tőle, megfogja a rágókát, de nem sikerül a szájába nyomni, ettől is sírni kezd, és keze lába jár olyan izgatott lesz. Majd ügyesednek, gondolom akkor már élvezni fogják.
2011. okt. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, az én kicsim is ezt csinálta, hogy mikor nem volt elég ügyes vmihez, mérges lett.
2011. okt. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is igy volt...:) olyankor azt elvettem és oda adtam egy textil pelenkát,vagy olyan játékot amitől lenyugszik,ami nem csörög ,zörög és könnyedén tudja tartani...de a legjobban a pelus vált be..ha álmos a csücskét bármeddig elnézegeti és az ujja hegyével "birizgálja":) az én kicsajom textil mániás...jah,nőből van:))

Szép napot Mindenkinek!!!!

2011. okt. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A színes textíliát, pelenkát ki fogom próbálni!
2011. okt. 29. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!