Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Lego Duplóhoz lehet valahol...

A Lego Duplóhoz lehet valahol olyan nagyobb alap lapot venni, amire lehet építeni pl, házat?

Figyelt kérdés
A kisméretű legohoz mindig van egy nagy lapos zöld alap, ehhez miért nincs?
2010. dec. 28. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a müllerben vettünk hozzá 3 nagy alapot is egyben.
2010. dec. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mennyibe került, és mikor vettétek, mostanában? Csak a 3 alap van egyben, mást nem kell venni hozzá, és tényleg ehhez a nagyméretű Duplóhoz van?
2010. dec. 28. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Beütöd a google-ba, hogy lego dupló alaplap és kidob egy csomó oldalt, ahol lehet venni, rendelni. 2000 Ft körül van az ára. Azért tudom, mert a mi fiunknak is ezt hozott a Jézuska és mi is hiányoljuk az alját. :D
2010. dec. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ilyen néven már megtaláltam végre, nekünk is nagyon hiányzik. Aki a Müllerben vette, ott mennyiért adják?
2010. dec. 28. 20:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Unico márkájú lego is tökéletesen passzol a duplohoz, és jóval olcsóbb. És most találtam még egyet, a Jdtl (vagy jdlt) a tescoban lehet kapni, az is olcsó, össze lehete építeni a duplóva, mondjuk ez egy kicsit nehezebb, mert mégsem teljesen passzolnak. (van ami nagyon stabil, de van közte olyan, amit nagyon nehezen lehet ráépíteni)
2010. dec. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!