Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hós babád hány kiló,...

3,5 hós babád hány kiló, mennyit eszik és milyen hosszú?

Figyelt kérdés

Adtok már neki kanalas babakaját?

Azt mondták hogy a kisfiam kövér, nagyon bánt!!Tényleg van egy kis pufókja, de alkatilag is ilyen.a nagyobb gyerekem is kis hörcsög képű.

Amúgy 7 kg, 64cm és 180-t eszik 3 óránként.Nem mindig bírja ki a 4 órát.Adtam már neki sütőtököt, de nem különösebben izgatta fel.anyós azt mondja adjak neki kevesebb kaját, de akkor éhes marad és még a 3 órát sem bírja ki.

Mit csináljak???

Tényleg nem az a vékony baba, de a kövértől messze van.


2010. dec. 28. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs babám :""D
2010. dec. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocs de most nem vagyok vicces hangulatomba és különben is ha nincs gyereked mit keresel ezen az oldalon?
2010. dec. 28. 19:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Dehogy kövér.Az én fiam 6 kiló volt és 63 centi,és folyton evett.Napközben másfél óránként.

Most 4 hónapos múlt,mi almával próbálkoztunk először,hát nem aratott osztatlan sikert,de igazából 6 hónapos koráig elvan kizárólag anyatejjel,de érdemes kóstoltani velük az ízeket.És egyébként is anyatejes babát nem lehet túltáplálni,ezt nyugodtan megmondhatod anyósodnak is.

Jó egészséget nektek.

2010. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindent jól csinálsz. Az kislányom 4 hósan 8200g és 65 cm Ötször eszik 180-250 ml-ig.Nekünk is mondják más anyukák,hogy ú de "nagy". Már nem érdekel ... szép mosolygós egészséges a babám mindig jó étvágya van.Majd ha már mozog és kap mást is tápszeren kívűl nem fog így hízni.Azt a tuti tanácsot én is kaptam hogy ne etessem....de egy baba ha nem kap eleget sír.

Szóval szerintem ne csinálj semmit másként.

2010. dec. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat, örülök annak ami írtatok!

Én is így gondolom!Ő is egész nap vigyorog, olyan ennivaló!!

2010. dec. 28. 20:52
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
egyet jegyezz meg egy életre: a babád tudja mikor mennyit kell ennie, mikor hogy kell fejlődnie. A hülyéket meg ignoráld.
2010. dec. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. fiú 7 kg és 68 cm volt,ciczett és egyszer kapott gyümit, amit már bánok, nem kellett volna:-(((

2. lány 5,6 kg és 65 centi volt, csak cicizett (6 hós koráig nem kapott mást)

2010. dec. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!