Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hete minden este 10kor...

2 hete minden este 10kor felriad 6,5hós kisfiam és nem tudok rájönni, hogy mitől?

Figyelt kérdés
A fogára gyanakodom mindig, de ilyen pontosan kezd el fájni? Eddig dentinox-szal kentem be neki és akkor megnyugodott, de tegnap este már annyira sírt, hogy Nurofent adtam neki és félek, hogy nehogy úgy adjak neki gyógyszert, hogy nem is kéne. Igaz, el tudott aludni, és csak 1x keltünk éjjel (eddig 2-3x is) de nem adhatok neki minden este Nurofent! Mit tegyek?
2009. jan. 26. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Öt hós lánykám már kb egy hónapja "felriad" mindig 9-kor. Nem a foga fáj. Ilyen a bioritmusa. Ha nem túl álmos eleve akkor alszik el. Ő így "értelmezi" az éjszakát 9-6óráig, evés,majd alvás újra 9ig. Van amikor már nyolckor elnyomja az álom, de kilenckor akkor is felkel. Nem tudom segítettem-e.
2009. jan. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor mitől a sírás? Miért oly keserves? És ha bekenem Dentinox-szal akkor miért nyugszik meg? Igazából nekem tényleg az a fura, hogy ilyen pontosan kezd el fájni valami??????? Vagy ha nem a foga fáj, mégis bekenem neki Dentinox-szal akkor is így megnyugodna?!
2009. jan. 26. 10:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Közel sem biztos, hogy nálatok is ez van, de leírom hogy nálunk hogy történt ez, hátha segít valamiben. Kisfiam 5 hónapos korában egyik napról a másikra éjfélkor felébredt. fogalmunk sem volt mi lehet, mindig 00kor. 1 hónap keserves küzdelem után derült ki az alsó szomszédoknál tett látogatáskor, hogy 12-kor meg 24 órakkor pont a gyerkőc szobája alatt lévő szobában kongat az 1 hónapja vett óra... Nem hittünk a fülünknek :)

Barátnőm hasonlóan járt, nálunk 3 hetes nyomozás után a szomszéd új garázsajtóbecsapós módszerét kellett okolniuk, amit rendszeresen este 8kor munkából hazajövet alkalmazott.

2009. jan. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez jó :) mármint hogy megtaláltátok a bibit! Mi kertes házban lakunk és most hogy mondtad és visszagondolok hogy mi történik 10kor, nem tudok rájönni!!! :( szeretném a fogára fogni... az baj?
2009. jan. 26. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!