Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet beteg egy baba?

Mitől lehet beteg egy baba?

Figyelt kérdés

Furcsállom, hogy sok helyen olvasom, hogy ilyen olyan betegség, nátha, hörghurut, torokgyula és egyebeket kapnak el a gyerekek.

2 gyerekem van, egyik sem beteges. Nem hiányzik persze, de olyan furcsa, hogy ők nem szednek össze ilyen nyavajákat. Pedig járunk mindenhova, a boltban is megfognak mindent, nyalták már le a bevásárló kocsi rúdját is, mínuszokban is kint vagyunk, és az ég adta világon semmi bajuk.


2010. dec. 29. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
hát hála isten ez minket is elkerült,talán a fogzás a fogzás miatt legyengült az immunrendszerük,és így könnyebben megbetegszenek ha kiviszik őket.férjem fia is kicsi korától kezdve állandóan beteg,alig van olyan hónap hogy vagy ne köhögjön,vagy ne folyjon az orra vagy ne legyen náthás.nem tudom,más okot én nem tudnék mondani,vagy csak épp a legkézenfekvőbb hogy alapból gyengébb kicsit az immunrendszerük.
2010. dec. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ilyen mázlista vagy! Velem együtt. Az enyém sem beteges, de az öcséméké még csak 2 hónapos, és már lassan többet van kórházban mint otthon :( A szülei egészségesek, van anyatej is bőven... mégis megy a hasa, és hány, köhög.. hogy mitől? Ki tudja?
2010. dec. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Idáig még szerencséd volt.Elég egy beteg gyerek ha rájuk köhög,vagy trüsszent.Nálunk is mindig az ovódában szednek össze valamit.Rengeteg beteg gyereket visznek be,és észrevettem azt is,hogy nem szellőztetnek eleget.Dög meleg,ezer gyerek,elhasznált levegő kell ettöl több?
2010. dec. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Járnak közösségbe a gyerekeid? Mert ha nem, akkor ez érthető. De ha majd elkezdenek járni oviba, bölcsibe, hát akkor majd nem így lesz.
2010. dec. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sok gyereket nem visznek eleget levegőre. "Nagyon hideg van"-mondja anyuka, és egész nap csak a lakásban vannak.
2010. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez genetika,sem en sem a parom nem voltunk betegesek,a lanyom sem az meg megfazva sem volt eddig(11)hos.A sogornom gyerekei szinte folyton betegek,a sogornom is kicsit kicsit es beteg.

Kozosegbe jaras tuti bekavar de mondjuk nekem soha nem voltak ilyen betegsegeim mint itt amiket olvasok,azt hozzatennem hogy en 6evig otthon voltam,nem jartam kozosegbe.

2010. dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a gyerek aki nem nagyon jár közösségbe persze,hogy nem lesz beteg.De amelyik rendszeresen 15-20 gyerekkel egy szobában van reggeltől délutánig nyilvánvaló,hogy elöbb utóbb összeszed valamit,akármilyen vasgyúró.
2010. dec. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is már 2 évesen közösségbe jártam, és anyum(óvónő) elmondása szerint, nem voltam beteges, mindig bosszantotta, hogy nem tud velem otthon maradni:)
2010. dec. 29. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!