Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Haberkorn Variosport babakocsi...

Haberkorn Variosport babakocsiról szeretnék megtudni mindent attól aki használja. Milyen? Tágas? Megbízható? Esetleg rendelt már valaki ettől a cégtől?

Figyelt kérdés
Erről lenne szó: [link]
2009. jan. 26. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem haberkorn komfort xl-em van. Nagyon meg vagyok vele elégedve. A Variosportnál ami nekem nem tetszik, hogy nem átfordítható a kar. Én szinte minden sétáláskor legalább 2x-3x átfordítom, hogy ne süssön a szemébe a nap, mert azt utálja. És hát menetközben az egész mózest vagy a hordozót fordítgatni... elég nehéz gyerekkel együtt. De nagyon jó, strapabíró kocsi. Nehéz, szóval ha nem kell emelgetned akkor jó. Én közvetlenül az osztrák árzuhanás oldalról rendeltem, mert így olcsóbb volt még a szállítási költséggel is. Most már nem biztos hogy így van, de azért nézd meg. 3 nap alatt itt volt ausztriából.
2009. jan. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ.
2009. jan. 26. 13:05
 3/4 A kérdező kommentje:

Meg tudnád írni hogy a tolókar magassága kényelmes e? Én 173cm magas vagyok. Illetve a mózes mennyire van lent vagy fent... eddig Bergonban gondolkodtunk csak az nagyon lent van. Igaz a te babakocsid más variáció de hátha van hasonlóság.

Te melyik oldalról rendelted?

Köszönöm!

2009. jan. 26. 13:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem haberkorn flexstar-om van. A tolókar teleszkópos, állítható. Én 162 cm vagyok, és teljesen ki kell húznom, hogy kényelmes legyen. Ez a típus is nagyon nehéz, tehát bkv-s közlekedés kizárva. Engem nem zavar, hogy a tolókart nem lehet változtatni, viszont könnyen ki-be tehető a mózeskosár. Ami bosszantó hátránya, hogy a hátsó kereke többször leesett (lecsúszott a tengelyről -tudod, olyan rápattintós-villás). A mózeskosár szűk, már 5 hónaposan kinőttük. Ha választanom kellene, lehet, hogy most nem ilyet vennék :-)
2009. jan. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!