Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Pierre...

Mi a véleményetek a Pierre Cardin PS 682-es multifunkcionalis babakocsirol? Elonyeit is szeretnem tudni es a hatranyait is.

Figyelt kérdés

itt a link: [link]

Koszonom


2011. okt. 7. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! nekem ez a fajtája van:

[link]


Én azért nem venneém azt amit linkeltél mert külön van mózes és sportrésze, én azt szeretem az enymban, hogy ha mentünk valahova de már nagyobb volt mondjuk 7 hónapos és elaludt csak lehajtottam a fekvőrészt. Ha külön van, akkor vinném a sportrészt aztán alhatna ülve a mózesrész meg csak a helyet foglalná otthon. Ez így egyben nekem nagyon bevált + a hordozót is rá tudtam csatlakoztatni ha kocsiban aludt el, nem kellett kiszedni belőle. Mióta a barátnőmmel sokat megyünk együtt játszótérre a gyerekekkel azt is látom, hogy jobb a bolygókerék, neki fix van és scak szenved vele, én meg szlalonozok:) Kényelmes, praktikus,ráadásul hordpzóval együtt 40-43 körül megkapod szerintem nagyon megéri.

2011. okt. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocs a hibákért siettem, mert mindjárt felkel a babakocsi tulajdonosa:)
2011. okt. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Jónak jó, de szerinte nagyon kicsi. A mózes rész már kb. 3-4 hós gyereknek sem elég, (egyik ismerősünknek van, nem volt nagy a babája). kb. 4 hós kortól már nem tudták használni a mózest ,ezért hordozóval sétáltak.

A sport rész is elég szűkös. Annak idején én is ilyent akartam venni, de én inkább az espiro mellett döntöttem és jó választás volt. Sokkal tágasabb a babának, igaz drágább is ,kb. 10-20 ezerrel.

2011. okt. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van. 4 hónapja használom és nagyon szeretem. Az első válaszadóval nem értek egyet, mert nagyon is jó a mozes a kisbabának. És nagyon könnyű csatlakoztatni a vázra. Mi sokat megyünk autóval és csak kikapom a csomagtartóból a vázat és rácsatlakoztatom a mozest vagy a hordozót. Mert a vázra rá lehet és sokkal jobb, mintha a sportrészre raknám. A sportrészt még nem használtuk, mert úgy gondolom, hogy 6 hónapos koráig még jó lesz a mózes. Egyébként a sportrésze ennek is dönthető. Nem is értem az első válaszadó miért írta, hogy az Ő kocsijukban csak eldönti és tud benne aludni. A sportkocsik többségét lehet dönteni. Az első kerekek bolygósak, mondjuk én a kerekeit nem szeretem, inkább lenne fix, csak nagyobb. De ettől eltekintve szeretem és nem bántam meg, hogy megvettem :) Ja és minden részéhez van külön lábzsák, ami ugyancsak nagyon jó, pláne, hogy jön a tél. Esővédő is van a sport és a mozesrészhez is külön.
2011. okt. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Közben látom, hogy ez a régebbi változata annak, ami nekünk van. Belinkelem én hol vettem a mi kocsinkat. Nézd meg, mert árban is jobb és megrendelés után 1nappal már hozta is a futár.

[link]

2011. okt. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még mindig én vagyok :) Ennek a sportrészének nem együtt dönthető az ülőrésszel a háttámla. Az első lehet erre gondolt. :)
2011. okt. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, arra gondoltam, hogy az egész sportrész nálam majdnem teljesen vízszintesbe lehet fekteteni,mintha egy mózes lenne azzal az előnnyel, hogy nem kell pakolgatni később. Jó a mózes a babáknak de az enyém 5 hónaposan ült, 6 hósan mászott ő nem bírta a fekvést ezért nekem ez a változtatható ülőrész aminek a részeit nem kell külön elvinni magammal jobb megoldás volt.:)
2011. okt. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Értem mire gondolsz első :-) Mondjuk most,h mondod,tényleg majd helyet kell keresni a mozesnek. A kocsiba nem foglal sok helyet,m nagy autonk van. Meg a mozest össze lehet csukni. A sportrésze a mienknek is majdnem vizszintesig dönthető,amit a kérdező linkelt annak nem. Na de nem akarlak meggzőzni :-) A kérdezőnek akartam segiteni,de ő eltünt :-)
2011. okt. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem baj mi megbeszéltük kinek miért jó a babakocsija ami nem olyan mint amit belinkelt a kérdező:D:)
2011. okt. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekünk is ez a típus van és megéri árát. Nagyon könnyedén lehet tolni, a mózes rész nem csak 3-4 hónapig használható, nekünk több hónapig abban aludt a gyerek éjjel nappal, mert nem volt hajlandó a kiságyban és kényelmesen elfért pedig nem egy kis darab :) Ha vennék még egyszer csak ilyet az biztos!
2016. jan. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!