Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babómnak adtam 8...

8 hónapos babómnak adtam 8 hósoknak megfelelő üveges kajcit, ami enyhén darabos volt. Kihányta az egészet. Lehet mert darabos volt?

Figyelt kérdés
Ebédnél is ezt evett és nem volt gond, vacsinál viszont kijött az egész. Most próbálgatjuk a darabos kajáat. Pulyka, répa, rizs, rizsliszt, olaj és, só volt benne. Máskor is ettünk már ilyet, de az házi készítésű volt.
2009. jan. 26. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
lehe,t h attól van, mi ugyan ebben a cipőben járunk, bár hányás nincs, egyszerűen nem eszi meg, míg össze nem turmixolom neki...
2009. jan. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azért mert fokozatossan kell a daraboshoz is szoktatni a gyomrát elöször csak kevés darabosat majd egyre többet hasonloan mint a hozzátáplálásnál. ugye a darbosat nehezzebben dolgozza fel a gyomor mint a pürét
2009. jan. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. amit a 2. válaszoló írt, az tök igaz, én először elég rendesen turmixoltam, mostmár nem kell olyan rettentően ahhoz, h megegye. szép lassan átáll arra, hogy rágjon és ne csak nyeljen.
2009. jan. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én babám is 8 hós,ő egyből megette,nem hányta ki,viszont a kakija tele volt a kis darabokkal.Pont olyan volt,mint amikor "bement".Kb.4-5 nap múlva szokott hozzá a gyomra és azóta dolgozza fel.2 gyerekes anyuka
2009. jan. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is utálja még a darabosat. 9 hónapos, de még nem érett rá. Fokozatosan kell hozzászoktatni, először csak pár kis darabos falatot adni, aztán egyre többet. De ne ijedj meg, nekünk sem megy, csak éppen nem hány, csak öklendezik és nem eszi meg.
2009. jan. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!