Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a játék szerintetek megfele...

Ez a játék szerintetek megfelelő 2 éves fiúknak szülinapra? Vagy túl korai volt még?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 22. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én 2 éves fiam biztos nagyon örülne neki,szerintem jó választás!
2011. okt. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak az apró, lenyelhető darabokra figyelj, ha van rajta ilyen, nehogy baj legyen. De gondolom úgyis felügyelettel játszanak majd vele. Akkor sincs gond, ha még nem tudnak vele rendeltetésszerűen játszani, elteszed, és 1-2 hónap múlva újra előveszed, mert amúgy nagyon jó játék, tipikusan olyan, ami leköti a fiúk figyelmét. :-))
2011. okt. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon szupi játékot találtál!!!:)

Igaz nekem kislányom van és 3 héttel idősebbek a kisfiúknál,de az én csajszim imádná,az tuti!:)

Szerintem nem korai!

2011. okt. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nekem is nagyon tetszett.Kissé tartok tőle,hogy szétberhelik,de ha ezt teszik,akkor elrakom még későbbre.
2011. okt. 22. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!