Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hós babám elvan kényeztetve....

1 hós babám elvan kényeztetve. Mert hasfájós volt és mindig felvettük. Csak akkor hagyja abba a sírást ha felvesszük és járkálunk vele vagy ringatjuk a babakocsit. Ha a ringatás abbamarad sír. Hogy "nevelhetném" le erről?

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
15%

Úgy hogy nem veszed fel többet. Maradj mellette a kiságynál, beszélj hozzá, simogasd, de ne vedd fel. Napokig fog sírni miatta, de minden nap egyre kevesebbet, s végül megunja.

Nem könnyű, de én ezt a módszert olvastam.

Lehet, hogy van ennél jobb is, nem tudom.

2009. jan. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Előző vagyok. Felejtsd el, amit írtam. Most nézem, hogy 1 hónapos még csak a babód. Nincsen elkényeztetve, nem is lehet még ilyen picit. 3 hónapos koráig sajna többet sír, szüksége van rád, a testi közelségedre.

A ringatást abbahagyhatod, de szerintem, ha arra vágyik, hogy hozzád bújjon, akkor, vedd fel.

2009. jan. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2009. jan. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem egy 1 hónapos baba nem lehet elkényeztetve. Igaza van az előttem szólónak, fokozatosan kevesebbet fog sírni, de most még nagy szüksége van rád. Főleg, ha hasfájós és így nyugszik meg. Ha kicsit nagyobb lesz, úgyis fogod tudni, mikor van baja és azért sír, vagy csak unatkozik. Akkor már majd le tudod kötni a figyelmét játékokkal is, most még nagyon picike, csak Te kellesz neki vagy Apa!
2009. jan. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!