Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kirágott cumik, mit csináljak?

Kirágott cumik, mit csináljak?

Figyelt kérdés

18 hónapos a kisfiam, és pár napja elkezdte rágni a cumijait, és ma vettem észre hogy a háromból már kettő ki van rágva, lyukas. (persze a két új) Most ezeket már nem merem visszaadni neki, mert félek, hogy tovább rágja, és lenyel belőle egy darabot.

Szerintetek most mit csináljak? Vegyek újakat? És ha azokat is kirágja egy nap alatt? Nem olcsó mulatság a cumi :( Vagy vegyek 3-as méretűt? lehet a 2-es már kicsi neki, azért rágja? Vagy ne adjak neki cumit? de félek akkor meg nem fog tudni elaludni :(


2011. jan. 1. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél neki. Valószínűleg foga jöhet még, vagy csak élvezi. De a cumit már csak alváshoz add neki, vagy ha vigaszra van szüksége, ne lógjon egész nap a szájában, mert anyagi csődbe visz... Megértelek, egy már túl van ezen a korszakán, a másik még csak most fog beleérni nálunk...
2011. jan. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk! Gondoltam kapok az alkalmon, itt az idő eldobni a cumit. Ő a rágottat nem kapja be, messzire kiköpi. Nem jó neki, hogy levegőt szív belőle. De nem jött össze, 1 hét nem alvás után úgy döntöttem veszek, aludni akarok! Az egyiket még aznap kivégezte! Mostmár úgy vagyok, hogy eldugom, és csak alváshoz kapja meg. Ő nappal nem cumizik, de ha megtalálja, fölkapja és elkezdi rágni. Ha meg aludni készül akkor azért rövid ideig van ideje rágódni, mert hamar elalszik. De legalább alszik.

Próbáld ki, lehet épp enm fog sírni a cumiért, de ha igen, ne kínozd, van most elég baja neki, mert ugye a foga miatt rágja. Nálunk a 4 szemfog jön egyszerre, ezért kezdte rágni.Előtte nem, semmit nem rágott..

De tényleg csak alváshoz add neki, mert katasztrófa milyen drága mulatság a cumikat pótolni.

2011. jan. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 14 hónaposan vettem egy új fajtát, masszívabbat, de nem kellett neki.vAGY KÉTSZER MÉG MEGPÓBÁLtam odaadni, de elhajította. így 4 hónapja már nem cumizik. Az átállás kicsit nehéz volt a fogzás miatt, meg riogattak, hogy adjam vissza a régit, mert nem fog aludni a gyerek, nem lesz egy nyugodt percem sem. Hát én kitartó voltam és megérte. Ugyanúgy alszik cumi nélkül,mint azzal. Ha meg nem akar aludni, az már cumitól független :) Próbáld ki! Én MAM cumiról váltottam volna tomee tippee-re, mert a mam cumit volt , hogy már csak a lélek tartotta, mire észrevettem.
2011. jan. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!