Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája válogatott a...

Akinek a babája válogatott a cumik között, végül melyiket fogadta el?

Figyelt kérdés
Már vettünk 3 féle MAM-osat, de egyik sem kell neki. Borzalmas, hogy nem tudok kilépni vele az utcára, mert egyfolytában a cicimet kéri. Jó lenne, ha el tudnám vinni kicsit sétálni, és addig el lenne a cumival. Tudom, hogy mindenki ellenzi, de ez nem állapot, hogy egyfolytában sír mikor nem alszik és csak a cicimen nyugszik meg. Itthon nem is lenne gond, de nem maradhatunk örökké csak a 4 fal között. Egy hónapos a babám, köszönöm a normális válaszokat.
2010. aug. 17. 09:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az én babám csak az Aventest hajlandó elfogadni.A többivel szívesen játszik napközben:)
2010. aug. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nuk 2-es éjszakai. Semmi más nem kellett. Még a nappali sem, mert annak puhább (vagy keményebb?) a gumija.
2010. aug. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Dr Brown's BPA mentes, és böfimentesítő cumisüveg! Nagyon profi.

Van lyuk mérettől függően 1.2.3. csere gumifej hozzá.

2010. aug. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
az én lányom is csak avent cumit fogad el. Ja, és neki a szín se mindegy...
2010. aug. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én kiskoromban SEMMILYEN cumit nem fogadtam el. De pedig a szüleim mindenfélét próbáltak. Nekem volt logikám: Szopom, szopom oszt nem jön belőle semmi? Nincs ez így rendjén! xD
2010. aug. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2 gyerekünk van, mindkettő Avent-et szopizik
2010. aug. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az én lányom 3 hónapos koráig cumizott, azóta (sajnos) az ujját szopta. Én is megvettem neki szinte az ÖSSZES márkájú cumit Nuk, Avent Tommee-Tippee, Mam Bebe-Comfort, Canpol, Chicco....


Egyik sem kellett.... Szóval szerintem próbálja ki néhány márkát, de ha nem kell neki, akkor ne erőltesd, úgysem fogsz tudni mit csinálni.


Még valami: Azt hallottam hogy a szopizós babák a Tommee Tippee cumisüvegeket és cumikat szokták leginkább elfogadni, szeretni, mert az hasonlít leginkább az anyai mellhez. A cumisüvegje és az itatópoharai nekünk nagyon beváltak, a lányom imádta/imádja. A Brendonban lehet kapni, nem olyan drága, de nagyon profi!

2010. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nuk latex változat. A szilikont ugyanebből nagyon utálta.
2010. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szilikon Avent!!!

mam-ot és tomeetipee-t próbáltuk még, de pl. az utóbbinak annak az alja nyomta az állát, bevágott neki, ezért mindenképpen pillangó formájút kellett vennem, nem félkör alakút.

Avent mellett az szól még, hogy van műa. védőkupakja, így könnyebben tisztán tartható.

2010. aug. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A cumizásra is meg kell tanítani, az én babám is 1 hónap "tréningezés" után fogadta csak el. Én sem akartam eleinte cumiztatni, de tényleg csak a mellemen volt csendben, pedig mértem és eleget szopizott, csak cicizni akart állandóan. Na ezt az igényét bizony nem bírtam kielégíteni - és nem is várhatja el senki, hogy kielégítsem... 24 órát nem lehet cicin :))

Többször próbáltuk beadni neki, mélyen a nyelvére kell helyezni, és mikor elkezdi ízlelgetni, még fogtam, hogy ne essen ki, hanem kapja el a ritmust. Most örülök, mert így sokkal jobb, mintha az ujját szopná...

7 hónapos, Avent-et használunk, de csak alváshoz. Néha ahhoz sem kell már...

2010. aug. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!