Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Helyre fog jönni a berepedt...

Helyre fog jönni a berepedt bőr a kisfiam fütyijén?

Figyelt kérdés

1 éves a fiam és 6 hónapos kora óta óvatosan huzogatom neki hátra. Most az 1 éves vizsgálaton azt mondta a dikink, hogy "profi munka" volt, nagyon szépen feljön. Na, erre 3 nappal ezelőtt berepedt neki több helyen vérzett is. Betadint cseppentettem rá. Másnap megint felhúztam óvatosan, lehet kár volt, mert megint vérzett. Mostmár nem fogok hozzányúlni, holnap felhívom a védőnőt. Nem értem mi történhetett, ugyanúgy csináltam mindent, mint eddig, óvatos is voltam. De szerencsére annyira nem fájhatott neki, mert nem sírt, csak felszisszent kicsit.

Szerintetek ez még begyógyul, vagy hegesedni fog? Azt hallottam, hogy ezt csak műtétileg lehet helyrehozni, ha visszatapad. Igaz ez? Volt valakinek hasonló tapasztalata? (lehetőleg jó tapasztalatot írjatok!) Elég depi vagyok miatta. Úgy sajnálom szegénykét.


2011. jan. 2. 09:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocs: azt mondta a dokink
2011. jan. 2. 09:55
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd ha a védőnő látja a fütyijét a kisfiadnak, akkor többet tud mondani.
2011. jan. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is szépen feljött a bőr a kukacán, az utolsó 2-3 mm-t kivéve. 2 éves státuszvizsgálaton a dokinéni felhúzta neki teljesen, akkor egy kicsit vérzett neki és berepedt. Dokinéni mondta, hogy 3-4 napig ne bántsuk, majd újra mehet a felhúzás minden fürdésnél. Semmi gond nem volt vele.
2011. jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!