Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő alatt múlik el ez...

Mennyi idő alatt múlik el ez a hasmenéses hányós vírus ha elkapta a baba?

Figyelt kérdés
Volt valakinek hasonló mostanában? Az én lányom 10 hónapos és szombat óta van rosszul. Napi 1x hány és kb. 2x van folyós hasmenése. Egyébként jókedvű, csak nem fogad el semmit. Szerencsére szopizik. Holnap megyünk a dokihoz. Tenyésztést is csinál. Remélem mostmár hamar túlleszünk rajta.
2009. jan. 27. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:

szia! az én babám 3 és fél hónapos és ugyanezek a tünetek! mi is holnap tervezünk dokihoz menni. Mi lehet ez? nincs még csak hőemelkedése sem, csak megy a hasa, nincs étvágya és mi is szombat óta vagyunk így...

egyébként a kedvével szintén semmi baj! minden nap agyaltam, vajon csak múló dolog, vagy betegség. mivel ma sem múlt, megyünk dokihoz.

de kiváncsi vagyok, nektek mit mondanak. légyszi írd meg!

2009. jan. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nállunk 3nap volt de nem hányt.
2009. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A doki szerint semmi baja. Elküldtük a székletét bakterológiai vizsgálatra. Kapott B vitamint, szopizzon továbbra is egyen amit szeretne és nem hánnya ki, majd túl lesz rajta. De már a gyerek is sokkal jobb kedvű, nem olyan elhagyatott. Szerintem hamarosan jól lesz. Nektek mit mondott a doki? Jobbulást Nektek is!
2009. jan. 28. 11:55
 4/4 anonim ***** válasza:

szió! első vagyok. végül nem mentünk dokihoz, mert bár még napi 3 alkalommal kakil, lazát, ez már nem hasmenés.

végre visszajött az étvágya és annyit evett tegnap, mint még soha :)

egyébként én normafloret adtam neki napi kettőt, az segít a regenerálódásban.

valószínű tényleg benyaltak valami vírust, de nem döntötte le őket teljesen. szerencsére!

Nektek is jobbulást és utána meg jó egészséget! :)

2009. jan. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!