Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos lányunkkal hova...

10 hónapos lányunkkal hova érdemes elmenni étterembe? Apának szülinapja lesz. Budapesten, nki étterem.

Figyelt kérdés

Tapasztalat, olyan étteremről, ahol van etetőszék, meg tisztábatételi lehetőség.


És valami extrább hely, nem rántott husis hely. (vidékről megyünk Pestre holnap, magyar konyhás étterem itt is van)


2011. jan. 2. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Én tegnap a Dzsungel étterembe vittem el a férjem vacsorázni szülinapjára és a 15 hós kisfiam. Volt etetőszék. Tisztábatételi lehetőségre nem kérdeztem rá, de szerintem az kimondottan nincs ott. Viszont a nemdohányzó teremben van 3 akvárium is és rettentően élvezte a kisfiam.

És nagyon finom, kiadós adagok. Van kevésbé flancos, és nagyon flancos étel is. Nem olcsó, de nem is a legdrágább étterem:

[link]

2011. jan. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a Trófea jutott eszembe. Bár ez all-you-can eat étterem, nem hagyományos, de elegáns. Több helyen is van a városban. Ha rákeresel, interneten megtalálod.

Előnye, hogy látod mit eszel és fix áron abból annyit, amennyi jól esik. Elképesztő választék van. Mi a XI. kerülteiben voltunk, ott gyereksarok is van. Etetőszéket, előkét adnak. Akár a picur is ehet natúr rizst, párolt zöldségeket, frissen, előttetek, nektek sütött husit.

2011. jan. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!!!!!!!! :)


A Trófeát akartam első sorban, pont ezért, mert tényleg minden friss, és látom, miből van, meg ott könyebb a picinek is válogatni.

De a Dzsungel is nagyon jól néz ki!! :)


Köszi még 1szer!

2011. jan. 2. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!