Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol kell a babáknak...

Mikortol kell a babáknak kisasztalt, kisszékkel venni? Kisfiam 1 éves. Lassan már vehetek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk születése óta van, 7-8 hónapos korától már használta, igaz, csak a széket tologatta, de pl. ha jöttek hozzánk nagyobb babák, jól jött. Mostanában elkezdett ráülni is, mert eddig jó részt arra használta, hogy a könyvespolchoz tolta, felállt rá és levett dolgokat a polcról :))) Szóval szerintem vegyétek meg akár most is.
2011. jan. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem írni, hogy 13 hós a fiam
2011. jan. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kisfiam az 1 éves szülinapjára kapott. Igaz, még picit magas a szék neki, egyedül nem tud felülni, de sokszor fel kell ültetni és eljátszik az asztalon.

Az ikeában vettük neki, nagyon jó minőség és tényleg évek múltán sincs baja.

2011. jan. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam most karácsonyra kapott, nagy szereti, egész nap rajta ücsörögne. Nagyon jó kis bútor, vaterás,de nem használt.

1,5 éves a kisfiam.

2011. jan. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan vehetsz!

14 hós kisfiam az unokatesójáéknál mindig leül a kisasztalhoz és színez :)

Így most kapnak egyet a bátyjával :)

2011. jan. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!