Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,1,5 éves babának milyen...

1,1,5 éves babának milyen játékokat vennétek? Vagy milyen játékaitok vannak? Mik azok amik fontosak?

Figyelt kérdés
nehéz eldönteni,sajnos a mamáktol nem kap a fiam játékokat,mindent nekünk kell megvenni,és arra vagyok kiváncsi mik azok amiket érdemes venni?
2011. jan. 3. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
nálunk most a sátor a menő és a keménylapos könyvek, amikben sok mutogatnivalót rajzoltak. Sátrat a T*lliban rendeltünk (cirkuszsátor mászóalagúttal) és egyszterűen szuper, eddig bárki gyerek volt nálunk idősebb-fiatalabb, mind rávetette magát és 15 hósom is imádja.
2011. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1,5 éves kislányom imdája a formabedobót,kockákat, nagy képes könyveket,labdát,babát,babakocsit,ugrálópacit,kismotort,autókat,amit tologatni lehet.
2011. jan. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk majdnem csak fa játékok vannak: vasút, puzzle(olyan aminek kerete van és a darabokat bele kell illeszteni hogy megtudja mi az, van aminek segítségül képecske marad a helyén) torony, amire méret szerint kell visszapakolni, vasút(imádja, oké egyenlőre katasztrófásat játszunk, de egy darabig ő is építi a pályát) építő kocka, formabedobó, xilofon, labdák(kicsi-nagy), plüssök, képes könyvek, egy két garfield zsebkönyv(az istenért nem lehet elvenni tőle, imádja), meg egy bébitaxi. Most kap majd ceruzát/krétát és rajzolható falfelületet, mert imád alkotni.
2011. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én ennyi idős fiam a pakolgatós, piszkálható játékokat szereti. Montessori torony építő, kockák, amiken sok barizgálni való van. A labda, plüss egyáltalán nem érdekli. Az sem ami zenél , világít. Neked kell kitapasztalnod, hogy mi érdekli.De azt is figyelni kell, hogy gyorsan fejlődnek, és néhány hónap alatt már más dolgok érdekli őket. Én most kezdem majd a képes mesekönyveket beszerezni, amikben rövid történetek és szép képek vannak,hogy ne csak a motorikus készségei fejlődjenek.
2011. jan. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igazából te látod, milyen játékok érdeklik. Az én kisfiamnak van egy zongorája, amivel elvan. Ezenkívül a szobahinta, kiskockák és a kismotor meg a labdák kötik le. Szerintem nem érdemes drága, márkás játékokat venni! Derítsd ki mi köti le pl. fél óráig. Ha a könyveket nem igazán forgatja még egyedül, akkor szerintem még felesleges.
2011. jan. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

13 hónapos fiú. A labda és a nagyobb tolható autók a favorit, következő helyen formabeillesztők és a leporellók, nagyon szeret "olvasgatni". Aztán van még sok bábunk, hangszerek (xilofon, rumbatök, csörgődob), a villogó-zenélők őt sem kötik le.

Tanuló kutya, meg hasonlók nincsenek. Kapott most kismotort, de még csak tologatja. Szeret táncolni, fogócskázni (négykézláb, ugye), mindenre felpakol, majd le, sajnos imád dobálni, többnyire a fotel vagy az ágya alá. Megnézi, és ha nincs elég mélyen, még lök rajta egyet....

2011. jan. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!