Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az, hogy a 3hós...

Normális az, hogy a 3hós babám este 9től csak reggel 6ig alszik? Mármint felkel közben 2x enni, de 6óra után nem alszik tovább. Elég neki ennyi alvés? Normális, hogy még mindig eszik 2x is?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 07:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Az én babám 3 hónaposan 5-kor kelt. Most 4 hós, és 6-7-kor ébred. Van amikor szerencsém van, és vissza tudom altatni, de általában fel kell kelni vele....
2009. jan. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! 4,5 hónapos kisfiam sosem aludt sokat, most se. Olyan fél 10-10 fele alszik el, és van hogy egy éjjeli kaja után is már 6-kor fent van.
2009. jan. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam ue.idős és este 10 -től 3-ig alszik eszik, kb.fél 4 amire visszaaltatom és fél 6 -kor fent van és nem alszik.Napközben is 2x1 órát.Most ezt az ídőszakot élik!
2009. jan. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!