Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 11 hónapos fiam van, és...

11 hónapos fiam van, és reggel este szoptatom. Ha iszok, mármint annyira hogy berúgok, akkor másnap estig kimegy a tejből az alcohol, vagy lefejjem?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
szerintem az a biztos ha nem rúgsz be. mondjuk én soha nem iszom alkoholt így én könnyen beszélek. Nem tudom mennyire nehéz ezt megállni, hogy ne igyon meg ne rúgjon be valaki.
2010. máj. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha éjjel iszol, másnap estére biztos kimegy, de reggel nehogy megetesd :DDD


Érezd jól magad :)

2010. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

oké, köszi!!

:D

2010. máj. 15. 18:41
 4/7 anonim ***** válasza:
jaj már megijedtem hogy mindenki lehurrog. én is voltam mikor 7 hós volt a babám, tettem fel ilyen kérdést és kaptam anyait apait. tehát akkor én berúgtam, na nem a sárgaföldig csak jól éreztem magam egész este. hajnalban mikor hazamentem lefejtem kiöntöttem és dél előtt megint. aztán délután már etettem. semmi baja nem lett a kisfiamnak. utánaolvastam akkor biztos nem lesz semmi baja a babának. jó szórakozást !
2010. máj. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ugy iszol hogy berugsz,akkor reggel ne szoptasd meg,viszont ha csak pl.egy üveg sört ittál este,pár pohár bort vagy pezsgőt akkor reggel már szopiztathatod szerintem.
2010. máj. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az alkohol nem bomlik le az anyatejben, úgyhogy fejd le, aztán következő szopi mehet.


Ha csak picit iszol, szerintem nyugodtan szoptathatsz.

2010. máj. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó szórakozást!:)
2010. máj. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!