Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos kisfiunk nem...

10 hónapos kisfiunk nem hajlandó pépesen enni már a gyümölcsöket tízóraira, szóval a reszelt almát sem, de ha felvágom szeletekre neki akkor is keveset eszik belőle. Ti mit adtok tízóraira?

Figyelt kérdés
Nem szeretném még átváltani a gyümölcsös tízóraizást kenyeres reggelire, vagy már ehetnek ebben a korban vajas, pástétomos kenyeret? Egyszerűen nem tudom mit adjak neki, főleg, hogy sok gyümölcsöt péppel pótoltam most télen.
2009. jan. 28. 08:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Add neki szeletben. Lassan Úgyis meg kell tanulnia rágni, harapni.

Nyugodtan adhatsz neki kenyeret, az én tízhónaposom mindig kikönyörgi tőlünk az ételt. Persze lencsfőzeléket vagy székely káposztát még nem adok, de a piritós kenyeret vagy a paprikás krumplit szívesen elmajszolja.

2009. jan. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!