Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyümölcsöket fagyasztot...

Milyen gyümölcsöket fagyasztottatok le télre a gyerkőcöknek, és hogyan?

Figyelt kérdés
Akik már hozzátáplálnak? Most van egy csomó gyümölcs, és azt hallottam, hogy le lehet őket fagyasztani. De hogyan? Pépesítve, vagy egészben?
2011. aug. 19. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a legjobb pépesítve. Bár a fiam nyári gyerek, nem fagyasztottam. Most a tesó decemberben születik, neki meg értelmetlen lenne.
2011. aug. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az én kislányom 5,5 hónapos, és már eszünk almát, banánt, körtét, szilvát, szőlőt, őszibarackot. Télen ezek ugye nem lesznek (alma, banán kivételével).
2011. aug. 19. 17:25
 3/7 krisztina27 ***** válasza:
Én körtét darabosan fagyasztottam le, és most szeretnék őszibarackot lefagyasztani de azt szerintem pürésítve, meg szilvát is kimagozva darabosan.
2011. aug. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 krisztina27 ***** válasza:
100%

[link]


Én innen vettem hasznos tanácsokat.

2011. aug. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a kertünkben sokféle gyümölcs van (körte, alma, őszibarack, szilva, sárgadinnye) ezek most éppen egyszerre érnek, így vegyesen összeturmixoltam őket és bébiételes üvegbe (nem szabad teljesen telerakni) és anyatej tároló edényekbe fagyasztottam le.
2011. aug. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egyszerűen csak magozd ki és félbevágva fagyaszd le,pl:őszibarack,szilva!Én nem pépesíteném!majd télen mikor kiolvas úgyis jó lötye lesz és akkor pépesíted!

Szerintem a legegyszerűbb ha adagonként folpakkba tekerve fagyasztod!

2011. aug. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én még nem táplálok hozzá, pont azért fagyasztok le, mert télen fogunk nagyban. (most 5 hónapos, őszi még pont lesz, mikor kezdünk) eddig sárgabarack, őszi, körte, cukkini, szilva, meggy, cseresznye, majd sütőtököt fogok. pépesítve raktam el őket, csak olvasztani kell.
2011. aug. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!