Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnétek játszani? 36...

Szeretnétek játszani? 36 könyvet kaphatsz a gyerköcnek. Egy jó pofa játékot indított el két óvónő. Kaptam egy levelet. Először azt gondoltam, hogy hagyjan már, de elolvastam és nagyon kis mókás játék. Ha valakit érdekel, akkor írja meg priviben.

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Leírnád azért nekünk, hogy mi a játék lényege? Köszi!
2009. jan. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez túl hosszú így. Kérlek, add meg a címed és elküldöm. De dióhéjban, annyit, hogy egy gyereknek(írva van a levélben, hogy kinek) el kell küldened egy könyvet korához megfelelőt(ez fel van tüntetve a papíron) és, ha folytatod a levél küldését(akár postán, akár e-mailben), akkor a következő napokban 36 gyerektől kaphat a babucid könyvecskét.
2009. jan. 28. 09:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Szkeptikus vagyok :( Az én gyerekkoromban volt ilyen megmozdulás, csak akkor képeslapot küldtünk . Elvileg a világ minden tájáról kellett volna érkeznie lapoknak, de jó ha 2 db jött az is Mo.-ról...

Szóval... hát nem is tudom....

2009. jan. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, én megkaptam ezt a mailt, tovább is küldtem ismerőseimnek, el is küldtem a kijelölt babának a könyvet, de nemhogy 36-ot de még 1 könyvet sem kaptam, mindennek már 3 hónapja.
2009. jan. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerinem jó pofa. Próbáld ki,hátha most másképp lesz:)
2009. jan. 28. 09:56
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy neked nem jött össze:) Ha nekem jött volna a babucid neve, akkor küldeném a könyvet:)
2009. jan. 28. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!