Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megbízhatóak, stabilak a...

Megbízhatóak, stabilak a háromkerekű babakocsik?

Figyelt kérdés

Különcködésnek számít, ha ilyet veszek, vagy egyszerűen ízlés dolga?


Talán stabilabbnak érzem a négykerekűeket, de érdekelne a véleményetek és a tapasztalataitok.

Előre is köszönöm.


2009. jan. 28. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Maxi-Cosi Mura van, ami három kerekű, és én nagyon meg vagyok vele elégedve. Stabil, nagy kerekű, nagyon könnyű vele közlekedni, fordulni. Szerintem már eléggé elterjedtek az ilyen kocsik, úgyhogy nem különcködés ilyet venni.
2009. jan. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk BébéConfort High Trek van, mivel a XVI. kerületben lakunk, és ott még sok a földút, nagy kerekű, jó rugózású kocsit kellett vennünk. Nem különcség, kifejezetten praktikus. Mondjuk nem túl kicsi összehajtva (sem), de most is ezt venném. 9 hónapja használjuk sokáig a mózes részével, és a sportkocsi része is tök jó (és most akciós a Brendonban)
2009. jan. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nah végre valakinek Mura!!!

Nekem négy kerekű van és stabilabbnak érzem azt mint a 3 kerekű változatát, pedig az jobban tetszett volna.

Én a 4 kerekűek mellett voksolok.

2009. jan. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is Maxi Cosi Mura 3 kerekű van , és nagyon szuper, igaz nem olcsó, mózessel együtt szinte 200 ezer.

De nem vennék mást most sem.

Nem hinném h különcködés lenne a mai világban a kényelem.

2009. jan. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azoknak az ismerőseimnek van 3 kerekű, akik aktívan sportolnak (futnak) és a babakocsival együtt járnak futni. Úgy futnak a sportpályán, hogy tolják maguk előtt a babakocsit. Ezekben a sportolói körökben már nem egy ilyen babakocsit láttam. Az utcán még ritkább, de szerintem kezd elterjedni.

Nekünk egyébként 4 kerekű van, de sportos, fordulékony, közel van a két első kereke egymáshoz (Pierre C.). Nekem a miénk a szimpatikusabb, de ez teljesen ízlés dolga.

2009. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk Quinny Buzz van, ez tetszett meg, s nem igazán érdekelt hogy ki mit szól hozzá, tetszik neki vagy sem, a lényeg hogy nekem tetszik :) (Eddig mindenki csak dícsérte)

Nagyon könnyű irányítani, amerre mozdítod, arra gurul, stabilnak stabil, mert nem egy könnyű kocsi.

Menj el a brendonba, ott minden féle kocsi van, s próbáld ki, hogy számodra melyik kényelmes, s ott eltudod dönteni szeretnéd-e.

2009. jan. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!