Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Pikolo...

Mi a véleményetek a Pikolo háromkerekű babakocsiról? A típusát nem tudom, de itt az oldal címe. Köszi. Www.Bolthely.hu/babyshop/id/02729_Pikolo_Babakocsi_Blue

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Eloszor is leszogeznem nem vagyok egy nagy babakocsi szakerto, DE

Bocsi nekem nem tetszik :S

En az egy tolokarosokat szeretem.A bevasarlo kozara lent van a foldon:S

En a nagy felfujhato kerekeket reszesitem elonyben.

Nem irja, hogy vizszinesig dontheto-e a hattamla (bocsi ha bena vagyok es nem latom) ami szerintem nem csak 6honaposnal fiatalabb babaknak fontos.

Lanyom mar el mult 1 eves, de mindig izszintesen alszik a babakocsiban.

En ezeket vettem eszre hirtelen.Lehet, hogy a minosege tokeletes, es ha neked nem fontos szempont az egy tolokar stb stb amit irtam akkor lehet megtalatad a szamodra tokeletes kocsit :)

2011. febr. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Még nem láttam a kocsit, csak képen. De mindenképpen meg kellene nézni, mielőtt megveszem. Elgondolkodtatott, amit a kerekekről írtál. Hát igen. A képen nem látszik, h milyen. Pierre cardin van most, azt is a neten vettem használtan, de nem jó, mert oldalra kidől belőle a gyerek és az ülőkéje egyenes és lecsúszik. Ezért keresek másikat. Köszi:)

2011. febr. 27. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!