Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Budapesten hol lehet elintézni...

Budapesten hol lehet elintézni az anyaságit? Mettől meddig van nyitva a Magyar Állam Kincstár?

Figyelt kérdés

3és fél hetes a babám, már minden papírt beszereztünk-kitöltöttünk, és a gyessel együtt tudom elintézni az anyaságit?

A papírt már kitöltöttem, a gyessel kapcsolatban.

Neten kerestem,hogy mettől-meddig van nyitva de sehol sem találtam.BUDAPESTEN.


2011. jan. 3. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Én postán intézém a helyedben... Kissé egyszerűbb, mint sorban állni...
2011. jan. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ennek mi a menete?
2011. jan. 3. 23:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mia 13kerületben lakunk és az Árpád hid metrómegállótól nem messze van,ahová mi tartozunk az Állami Kincstár,nem kellett sokat várnunk,gyorsan végeztünk vele.

Itt a link,ird be az irányitószámodat,és kiadja,h hol vannak Államkincstárak,ahová mehetsz,és ha pörgeted lefelé,akkor legalján megtalálod,h meddig van ügyfélfogadás az anyaságinál is meg a gyesnél is!

[link]


Remélem segitettem neked:)

2011. jan. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A MÁK honlapról letölthető az igénylőlap és részletesen felsorolják, mit kell csatolnod hozzá.

Pl. a gyeshez a link: [link] a lap alján találod a letölthető formátumot.

Kitöltöd, lemásolod, amiket felsorolnak, hogy mit kell csatolni, ezeket boritékba teszed és postán feladod (ajánlva).

2011. jan. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én letöltöttem a szükséges nyomtatványokat a Magyar Államkincstár honlapjáról, kitöltöttem őket, csatoltam minden iratunk fénymásolatát (= baba anyakönyvi kivonata, taj kártyája, lakcímigazolványa, én taj kártyám, személyim, lakcímkártyám, adóigazolványom, házassági anyakönyvi kivonatom másolatát), és az egyszeri anyasági segély és a gyes kitöltött nyomtatványát egy borítékba téve elküldtem postán. Napokon belül utalták is a pénzt. A MÁK honlapján le van írva, hogy miket kell csatolnod, én azért küldtem el mindent, hogy biztosan minden papír meglegyen nekik. :-)
2011. jan. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!