Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtok, ismertek Budapesten...

Tudtok, ismertek Budapesten spanyol-magyar ketnyelvu bolcsit-ovit?

Figyelt kérdés

Az interneten emlitik a Manuelita-t, de nem tudom megnezni a lapjukat. Valakinek van tapasztalata, vagy hallott mar spanyol-magyar ovirol Pesten?

Koszi a valaszokat.


2010. jan. 3. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A Hűvösvölgyi úton van egy spanyol-magyar (angolt is tanulnak) suli, ahol ovi is van, de nem tudom hogy ott használják-e mindkét nyelvet.
2010. jan. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A lenyeg, hogy hasznaljak a spanyolt, mert tolem a magyart megtanulja. Nem tudod veletlenul hogy hivjak oket? Koszike
2010. jan. 3. 23:38
 3/10 A kérdező kommentje:
Az angol csak kulon plussz lenne. Gondolom fizetos az ovi, nem?
2010. jan. 3. 23:53
 4/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Ez engem is nagyon érdekelne!

Tuti, hogy fizetős, de hogy egyátalán van-e ilyen?! Na és ha van, akkor mennyi idős kortól veszik be a babákat?

2010. jan. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szia utso. Ha kideritesz valamit irj nekem lecci. Mi spanyol nyelvteruleten elunk (D-Amerika), de szeretnenk hazakoltozni Magyarorszagra es szeretnem, ha a lanyom beszelne tovabbra is a spanyolt. A Manuelitat emliti a net, de a megadott lapra nem lehet belepni. Talan a Spanyol nagykovetsegen tudnak infot adni, megkeresem az emil cimuket es irok nekik.
2010. jan. 27. 13:33
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi még egyelőre itt vagyunk, de spanyol nyelvterületre költöznénk :-)

Nézelődök még én is, és írok, ha tudok valamit! Írj te is, ha sikerül esetleg a nagyköviről valami infó!

Üdv,

Az utso :-)

2010. jan. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Itt az utso megint...

ennyit találtam

[link]

bár a link az ovihoz nem működik itt sem, de van telefonszám, talán azt kellene megpróbálni!

(nekünk még nem aktuális, remélem két éves korára már nem leszünk itt!)

2010. jan. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szia utso: ezt en is megtalaltam, de nekem sem mukodott. Irtam a Nagykovetsegre, de eddig meg semmi valasz. Merre indultok? Spanyolorszag?

Ha lesz info irok azonnal

2010. jan. 31. 23:55
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, első körben Spanyolország, csak hogy maradjunk Europában... aztán meglátjuk, még az is lehet, hogy a végén ott kötünk ki a szomszédotokban. :-)

Ti merre vagytok pontosan? Ha van kedved leírni kíváncsi lennék, hogy hogy kerültetek oda? Milyenek a hétköznapok?

Várom az írásod!

2010. febr. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Venezuelaban elunk, de ezekrol inkabb priviben irnek.
2010. febr. 3. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!