Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám egész nap nyüglödik...

A babám egész nap nyüglödik ha nem foglalom le. Mit csináljak? Kezd elegem lenni.

Figyelt kérdés

4 hónapos a babám és egyszerüen akkor is sír és vergödik ha nincs semmi baja. Ha szórakoztatom kevésbé csinálja. De se energiám sem kedvem nincs egész nap szórakoztatni. Akkor a munkával sem haladok. Már kész idegroncs vagyok ettöl a sok sírástól, múltkor anyámnak is visszaütöttem, amit azelött soha nem csináltam.

Esetleg van valami tippetek, mit tegyek, hogy lekösse magát és ne üvöltsön egész nap?

A járókája tele van játékkal szóval azt sem mondhatom, hogy ingerszegény környezetben van.


2011. jan. 4. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Még csak 4 HÓNAPOS! Mit fogsz csinálni amikor majd jön a foga, beteg lesz, hisztizik? Egy ilyen picike nem sír csak úgy! Az anyaság nem kedv kérdése! Én is szívesebben olvasnék elnyúlva az ágyon, de e helyett főzők mosok takarítok, és játszok a fiammal. Kérj a párodtól egy szabad napot menj el valahova barátnővel, vagy egyedül és töltődj fel!

Tanácsként annyit tudok mondani, hogy mondókázzál, vedd ki a járókából és egy-két dolgot tegyél mellé, így nem lesz túl sok az inger. Sajnos magától nem lesz el még egy ideig.

2011. jan. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nem kedv kerdese,vagy szorakoztatod es hallgat vagy hagyod sirni es elobb utobb beletorodik es elhallgat.

4honapos a gyereked,megis mit varsz tolle?egy jo darabig ez fog menni keszulj fel.anya lettel,ez van.

2011. jan. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A megfelelő inger nem csak azt jelenti, hogy mellé teszel rengeteg játékot. A legjobb inger Te magad vagy a kisbabádnak. Sajnos ez az az időszak, amikor még nem várható el, hogy egyedül játsszon. Persze, kell hagyni egyedül is, de ha igényel téged, akkor nincs más, foglalkozni kell vele. Mondókázás, sok nevetés, kép nézegetés, zene, dalolás, hancúrozás(persze a korának megfelelő), stb. Ezek mind nagyon izgalmas dolgok. A munka meg ráér, ha a baba alszik, vagy éppen jól elvan egy kis ideig.

Ha megtudod oldani, tényleg kapcsolódj ki kicsit. Nekem eleinte a párom bevállalt minden héten egy délelőttöt, ami 9-12 óráig tartott kb. Elmentem vásárolni, sétálni, beszélgetni a barátnőmmel, ilyesmi. Nagyon jó volt, és sokban segített.

2011. jan. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, az enyem is pont ezt csinalja,4honapos. Valtogatom a helyeket, ahova teszem, a jatekot a kezeben, vagy viszem magammal, ahol vagyok, teszem a dolgom, kozben enekelek. Ideig oraig elvan igy, mikor mar semmi se jo, akkor almos, odaulok melle, ha szerencsem van, megfogom a kezet es alszik. Este rosszabb, furdesig meg nyugosebb, szerintem azt varja.
2011. jan. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!