Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos baba unatkozhat?...

6 hónapos baba unatkozhat? Annak ellenére, hogy éneklek neki, játszom vele, sétálni visszük, programot csinálok neki, de ő szinte mindig sír, nyűglődik?

Figyelt kérdés
Nem tudok már mit kitalálni, ha lerakom sír, ha felveszem sír, cicire teszem sír stb. Amúgy nagyon ügyes, már ül, közlekedik mindenfelé, 2 foga egyszerre kijött. Van másnak is ilyen tapasztalata? Mit tegyek?
2011. szept. 12. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
eddig is mindig sírt, vagy most van ilyen időszaka?
2011. szept. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
hozzátáplálást elkezdted? lehet éhes, vagy a foga bántja, de lehet melege van, fázik, hiányzik apa vagy nagyi... :)
2011. szept. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mindig kicsit nyügisebb volt, de most nagyon, szinte semmi nem jó neki. Most jött mama, vigyorgott rá, örült neki, de 10 perc alatt nála is nyügi lett.

Hozzátápi még nem kezdődött meg azt mondta orvos, hogy szépen fejlődik, ha nem akarom akkor még ráérek. Hát én annyira nem akarom. Nem látom, hogy éhes lenne. Vagy mégis csak nem veszem észre? Ha éhes lenne akkor szívná a cicit vagy nem? Van tej bőven nincs gond.

2011. szept. 12. 13:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem az a véleményem, hogy 6 hónapos kortól az anyatej nem elég. nem azt mondom, hogy nem lakhat jól vele, de a szükségleteit nem fedezi, kell egy kis változatosság már. persze neked kell döntened, mondjuk meglep, hogy az orvos azt mondja, hogy várjál, nem véletlenül 4-6 hónapos kor között kellene elkezdeni, sok étel van amit korán kell bevezetni az allergia elkerülése miatt.

mi több orvos segítségével tápláltuk hozzá a fiamat mert nekem van egy elég csúnya bőrbetegségem, hát meglepő, hogy mennyi mindent sokkal korábban kellett adni neki.

2011. szept. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

esetleg ebben találhatsz jó ötletet:


[link]

2011. szept. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A héten megkezdem a hozzátáplálást végül is lehet tényleg új ízekre vágyik és mivel sokat mozog kell másból is az energia. A cikk nagyon jó.

Ma egyébként sokkal nyugodtabb, elővettem a babkocsija sport részét abban jól érezte magát.

2011. szept. 13. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!