Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy melegítitek meg babátokna...

Hogy melegítitek meg babátoknak az ételt, ha teljesen kihűlt? Olyan kicsi mennyiség, hogy gázon rögtön odaég, de mikróban nem szeretném melegíteni.

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 14:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Forró vizes edénybe állítva.

Én a kefírt is így langyosítom, ha elfelejtem vacsi előtt időben kivenni a hűtőből.

2011. jan. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Mikróban.
2011. jan. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
mikróban:-))
2011. jan. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Én is mikróban. Szerintem semmi baja nem lesz tőle...
2011. jan. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

cumisüveg-melegítőben

[link]


épp belefér a bébiételes üveg

2011. jan. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Mikró, fél perc kell egy bébiételes üvegnek. Semmi baja nem lesz tőle. Átkevered utána, és kész.
2011. jan. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Én mikróban semmiképp nem akarom, mert mindent kiöl az ételekből. Régebben hallottam egy beszélgetést, ami arról szólt, hogy a mikró működésével kísérleteznek egy egyetemen hozzáértő tanárok-diákok, és arra jutottak, hogy egyetlen egy dologra jó, hogy a mosogatórongyot, ha már nagyon koszos, be kell tenni 1 percre, és kiöli belőle az összes baktériumot.De ezt csak érdekességképp írtam.

Akkor marad a meleg vízbe állítás! Köszönöm a válaszokat!

2011. jan. 4. 14:32
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Majd egy év múlva kiváncsi leszek hol

fogsz melegíteni:-))))

2011. jan. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

a mikrót én sem hazsnálom erre.


nálunk van kályha és olaj radiátor, arra szoktam rátenni tálkában az ételét 1-2 órával evés előtt.

2011. jan. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán egészséges az ételt órákon keresztül meleg helyen hagyni. Bármi baci van benne az tuti elszaporodik, és kész a hasmenés, vagy még rosszabb.
2011. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!