Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babának mit adjak...

3 hetes babának mit adjak hasfájásra? Egyszerre csak egy félét lehet szedni, vagy lehet kombinálni őket?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi sorban kipróbáltunk mindent, de végül azt hiszem az idő volt az, ami megoldotta a problémát. Amiket próbáltunk: cseresznyemag párna melegen a pocira, masszírozás, tornáztatás, édeskömény tea, infacol, espumizan, flp-s activator, 1 hós kora után gripe water. Talán az infacol volt ami kicsit enyhítette a hasfájást, de mindenkinek más használ.Éretlen a bélrendszerük, ki kell várni amíg megerősödik. Kitartás!
2009. jan. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló majdnem mindent leírt, amit mi is használtunk, kivéve: Normaflore és az orvos által felírt gyógyszertári kikeverős (bélgörcsökre). Tápszert is váltottunk. Hetek óta nem volt hasfájás, most 3 napja újra elkezdődött. (3 hós múlt a babám)

A Gripe Water-re nekem azt mondta a doki, h nyugodtan adhatom 1 hós kor alatt is, csak kicsit kevesebbet, mint az előírt.

Sztem ne kombináld! Nekem volt olyan, h egy nap kétfélét is kapott a kicsi (kifogyott az egyik doboz, du másikat adtam neki; azt hiszem talán Infacol és Espumisan volt), de nem volt jó (ill. jobb tőle a helyzet).

2009. jan. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az FLP-s Aloe Vera activator tökéletesen bevált minden fájdalomra, lázcsillapításra, alvásra, nyugtatásra.

Szerintem a szereket ne kombináld, csak begörcsöl és azért fog sírni.

A maszírozás persze mehet bármivel együtt, és a meleg párna is.

Nekem használt, ha cicire tettem, akkor jobb volt neki kicsit.

De tényleg ki kell várni, elmúlik, 6 hét körül enyhülni fog. Addig türelem, és ne várd, hogy jobb legyen, inkább készülj fel rá minden nap, hogy sírás lesz. Légy nyugodt, mert a baba érzi, ha nyugtalan vagy. Ezen minden baba átmegy, és minden anyuka is. :-)

2009. jan. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtatást,fel vagyok készülve,feszült is csak miatta vagyok mert szeretném ha jobb lenne neki.arrol az aloe verás termékről én azt olvastam, hogy bőr problémákra ajánlják.Hol tudnám megrendelni,nem tudjátok?
2009. jan. 28. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!