Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mostanában nehezen bírok 15...

Mostanában nehezen bírok 15 hónapos lányommal, ugye életkori sajátosság (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2-3 hétben szinte rám nőtt,nem tudok tőle sehova sem mozdulni.Ha ülök mellette és játszunk,akkor minden oké,de ha csak megemlítem,hogy anya kimegy inni,vagy wc-re,akkor már pattan is fel,vagy ami rosszabb gyorsan beleül az ölembe és elkezd nyöszörögni.Utána meg néha sírva jön utánam,hogy vegyem fel.Szinte semmit nem tudok tőle csinálni,még azt sem hagyja,hogy uzsit csináljak,mert ott áll a lábamnál,és kapaszkodik és sír.Kezd egy kicsit sok lenni a nap végére...:) Augusztusban jön a kistesó,akkor mi lesz?
2011. jan. 4. 22:33
 1/1 anonim válasza:
Csak veled szokot leni egesz nap?Hagytad mar ott valahol(nagyszulok,baratok)?Szerintem az a gond hogy mar tulsagosan hozzad not es igy eleg nehez lesz a ujj csposegel.Az en kisfiam is igy volt de miutan tobbet hagytam a nagyszuloknel mar nem olyan ragaszkodo.
2011. jan. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!