Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babád...

Mennyi idős volt a babád amikor kiváltottátok a reggelit+vacsorát is? Úgy értem amikor a tej, tejital stb. csak ébredés után illetve lefekvés előtt "csak" innivaló volt de nem az volt konkrétan a reggeli+ vacsi hanem valami szilárd?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Reggelit 11 hónaposan, többnyire kalácsot, kuglófot kap+ a tejital.

Vacsorát már korábban, kb. 8 hós kortól, eleinte tejpépet kapott, de szintén 11 hós kora óta "rendes vacsit" kap: zsömle, kefír, sajt, felvágott, néha keménytojás, virsli.

Fél 7-kor szilárd vacsi, 8-kor fürdés, fél 9-kor tejital, utána rögtön alvás.

Most 13 hónapos.

2011. jan. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kisfiam 11 honapos, reggel 8:30-9-kozott ebred ekkor iszik 250-300ml kozott (mikor hogy) tapszert. 10-10:30 kozott probalkoni szoktam nalla kekszel vagy valami ragcsival, babamuzlivel de alltalaban nem kell neki mert nem ehes meg. Mandarint vagy narancsot szoktam neki megpucolni ezt megeszi mindig. Tehat nallunk nagyon nics reggeli mert keson kell. Ebed 12 orakor, a szokasos fozelek, rantott husi, valami teszta szosszal, hal... 15 orakor ebred ebed utan es ekkor kap gyumolcsot, gyomolcsot baba muzlivel, gyumolcs zabkasaval, joghurtot, kekszet gyumolccsel... 18 orakor van vacsora: vajaskenyer, vajkremes kenyer, sonka, rantotta zoldsegekkel, piritos, palacsinta...attol fugg mi mit eszunk mert velunk vacsorazik. Aztan 19:30-kor iszik meg 260ml koruli tapszert es alszik reggelig. Ejjel nem ebred igy nem eszik.
2011. jan. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!