Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor hagytátok/hagyjátok el...

Mikor hagytátok/hagyjátok el a reggeli, és lefekvés előtti tejitalt?

Figyelt kérdés

15 hónapos babám 3 napja nem fogadja el, vagy csak egy kortyot iszik belőle.Mi már áttértünk a rendes tejre, így kakaót szokott inni.

Pedig szerettem volna, ha ez a jó szokás még hosszú hónapokig megmaradna.


2011. máj. 25. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:

tejital

??

juliusban leszünk 3,minden reggel és ete megiszik 3dl tejet.Fürdés után öltözés,be az ágyba ott megissza és alszik.

Nem tudom miért kéne elhagyni, nem baj ha iszik,miért lenne az ,ártani nem árt az biztos.

Az enyém le se tudna feküdni ha nem inna.

2011. máj. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a másfél éves, a hároméves és az ötéves is iszik tejet reggel (legtöbbször müzli formájában), és este is, már az ágyban vannak, mikor kérnek egy pohár langyos tejet, adok nekik, mert én is tejjel altatom magam, ha nem jön álom a szememre, meg örülök, hogy isszák, még akkor is, ha tudom, hogy igazából csak az időt húzzák a lámpaoltásig - míg tejet melegítek, ők huncutkodhatnak egy kicsit. :))
2011. máj. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pont ez az, én sem szeretném, hogy elhagyja a lányom.De napok óta nem kell neki.

Viszont a rokonságba 2 baba van, és mind a kettő másfél-2 éves koráig ivott reggel és este.Ezért gondoltam, hogy egyszer abbahagyják...

2011. máj. 25. 13:26
 4/7 krisztivan ***** válasza:
Párom kisfia már elmúlt 7 éves és reggel este kakó van.Imádja.
2011. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia


Az én lányom nem szereti sem a kakaót sem a sima tejet.

Epres vagy banános italport szoktam (nesquik)neki venni és azt imádja!

Próbáld ki lehet az jobban csúszik majd neki.

2011. máj. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Végül is akkor lehetséges, hogy nem is a tejivással van gondja a babámnak, hanem csak unhatja a kakaót?

Édesanyám is tanácsolta a karamellás tejet, mert én kis koromban azt kaptam, de kipróbálom az epres tejitalt is:)

2011. máj. 26. 08:42
 7/7 anonim ***** válasza:
13 vagyok és még mindig iszok esti kakaót...sőt az a reggelim is, nem eszek hozzá semmit. finom is egészséges is, ráadásul ismerem azt a tehént, aminek a tejét iszom, amit nem sokan mondhatnak el...:)
2011. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!