Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babátoknak milyen...

7 hónapos babátoknak milyen ételeket főztök, amit szívesen megeszik?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

az enyém 7 hónaposan nem evett meg semmit, se szívesen, se sehogy. :)

most múlt 2 éves, és már mindent megeszik (csak megnyugtatásul írom).

2011. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7 hónapos lesz a jövő héten, 5 hó kora óta megy a hozzátáplálás. Csak a tízórait készítem én ( gyümölcs, préselve, reszelve, stb .), ebédre egyelőre bébiételt kap, mert még kevés mennyiséget eszik meg. Egy üveg elég 2 napig. Uzsonna ált.tejpép vagy rizspép, esetleg ezekbe gyümölcs.
2011. jan. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A sütőtök főzeléket imádja, ezenkívül brokkolit, tököt, meggyszószt (de csak ha nem túl savanyú a meggy, és nem kell agyon cukrozni), gesztenye almával, cékla (szintén nagyon szereti).
2011. jan. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Eddig csak a gyümölcsöket adtam neki úgy, h. én készítem, egyébként a bébiételt eszi meg, abból bármilyet, akár egy üveggel is egy étkezésre. Próbálkoztam én is minden félével, de olyan fejet vág, mint ha citromot adnék neki. Akkor nem adom fel, hátha el jön az én időm is!

Szép napot nektek!

2011. jan. 6. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!